AQForm Maxi Cube

22411

CENA : 274 zł

Wysokość w cm:10
Szerokość w cm :10
Głębokość w cm :10
Źródło światła :1 x 40W G9
Zasilanie :230V
 Rabaty w koszyku
500 zł - 5%
1.000 zł - 10%
2.000 zł - 12%
3.000 zł - 15%

Darmowa wysyłka powyżej 350 PLN
nie dotyczy przesyłki
"za pobraniem"
_

Zwrot w ciągu 14 dni
_

Aktualny status realizacji
po założeniu konta w sklepie
_

Odbiór osobisty w Warszawie
dwa punkty z parkingami
_

Przesyłki "za pobraniem"
do 1000 zł
_
Kinkiet kostka Maxi Cube z oferty firmy AQForm.
Świecący w górę i w dół, a dzięki dodatkowym przesłonom (które możemy zakupić oddzielnie), które zmienią efekt świetlny, możemy uzyskać efekt świecenia tylko w dół, tylko w górę, lub światło bardziej rozproszone (z przesłoną typu GL).
Inne przesłony umożliwiają uzyskania pojedynczego promienia (przesłon atypu 1) lub podwójnego (przesłona typu II).
Oprawa wykonana jest z aluminium, malowana na wybrany kolor. Model na trzonek G9 na halogen oraz LED. Przy zamontowaniu wysokiej mocy żarówki halogenowej, kinkiet potrafi dać bardzo dużo światła. Świetnie sprawdzi się wtedy w łazience na lustrze. Oprawa dobrze sprawdza się również w korytarzach, również tych wąskich oraz jako oświetlenie nastrojowe w sypialni lub salonie.
Typ oświetlenia góra/dół, sprawdza się jako kinkiet na ścianie z cegły oraz na tapecie. Akcenty świetlne, a zarazem prosta forma lampy są niezwykle korzystne dla ozdobnych ścian.
Przy zastosowaniu odpowiedniej żarówki można regulować natężenie światła. Kinkiet do wnętrz prywatnych jak i publicznych. Bardzo dobrze sprawdzi się np. jako oświetlenie dodatkowe w gabinecie fryzjerskim lub kosmetycznym.