AQForm Maxi Cube

323.00 zł

Dostępność
Około 3 tygodnie
Materiał
Aluminium
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
10 cm
Szerokość
10 cm
Głębokość
10 cm
Ilość źródeł światła
1
Typ trzonka
G9
Kolor
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Nie

Informacja o produkcie


Kinkiet kostka Maxi Cube z oferty firmy AQForm.
Świecący w górę i w dół, a dzięki dodatkowym przesłonom (które możemy zakupić oddzielnie), które zmienią efekt świetlny, możemy uzyskać efekt świecenia tylko w dół, tylko w górę, lub światło bardziej rozproszone (z przesłoną typu GL).
Inne przesłony umożliwiają uzyskania pojedynczego promienia (przesłon atypu 1) lub podwójnego (przesłona typu II).
Oprawa wykonana jest z aluminium, malowana na wybrany kolor. Model na trzonek G9 na halogen oraz LED. Przy zamontowaniu wysokiej mocy żarówki halogenowej, kinkiet potrafi dać bardzo dużo światła. Świetnie sprawdzi się wtedy w łazience na lustrze. Oprawa dobrze sprawdza się również w korytarzach, również tych wąskich oraz jako oświetlenie nastrojowe w sypialni lub salonie.
Typ oświetlenia góra/dół, sprawdza się jako kinkiet na ścianie z cegły oraz na tapecie. Akcenty świetlne, a zarazem prosta forma lampy są niezwykle korzystne dla ozdobnych ścian.
Przy zastosowaniu odpowiedniej żarówki można regulować natężenie światła. Kinkiet do wnętrz prywatnych jak i publicznych. Bardzo dobrze sprawdzi się np. jako oświetlenie dodatkowe w gabinecie fryzjerskim lub kosmetycznym.Koszyk