Sleek 111

AQForm (dawniej Aquaform) Sleek 111

Przedstawiamy lampy natynkowe oraz kinkiety oparte na dosyć wąskim profilu o wysokości 7 cm. W wersji natynkowej lampy te prezentują się bardzo lekko na suficie, zawdzięczają to małemu dystansowi - nie przylegają bezpośrednio do podłoża. Takie rozwiązanie nadaje tym lampom dodatkowej lekkości, wydają się cieńsze, niż są w rzeczywistości. Bardzo płaskie lampy sufitowe umożliwiają nam stosowanie ich w niewysokich wnętrzach oraz tam, gdzie nie chcemy na suficie montować dominujących form (typu Squares ON).

Seria Sleek 111 składa się z lamp natynkowych pojedynczych, podwójnych i potrójnych (w sensie ilości źródeł światła), a także z kinkietów. Na naszym magazynie dostępne są sufitowe lampy AQForm Sleek w kolorze białym matowym. Widoczne w lampach pierścienie umożliwiają kierowanie strumienia światła w różnych kierunkach.
Ponieważ jest to produkcja polska AQForm, możemy tworzyć różne wersje kolorystyczne tych lamp, gdzie np blenda jest aluminiowa, a całą reszta lampy np. biała lub czarna. W lampach stosowane są wymienne źródła światła, a w wersji QRLED zainstalowane już są fabrycznie profesjonalne moduły LED. Oczywiście jest możliwość wymiany tych modułów w przypadku ich awarii.

Promocje kwiecień

Koszyk