Squares 111

AQForm Squares 111

Seria lamp wpuszczanych produkcji AQForm (dawniej Aquaform) na żarówki o średnicy 11 cm. Dostępne są w wersjach pojedyncza, podwójna, potrójna oraz poczwórna, w różnych wariantach kolorystycznych, z czego najbardziej popularna obecnie to biała matowa.
Lampy AQForm Squares 111 można nabyć w wersji z ramką oraz w wersji bez ramki. Lampy w kolorach błyszczących są około 30-40% droższe niż w wersji matowej. W lampach tych możemy zastosować żarówki halogenowe, a także źródła światła LED. Różne wersje tych lamp mogą być zasilane napięciem 12V oraz 230V.

Lampy występują w 3 wersjach :

  • oprawy wpuszczane z ramką
  • oprawy wpuszczane bez ramki
  • oprawy natynkowe
AQForm Squares 111X4 SQ 230V wyprzedaż
Sale

AQForm Squares 111X4 SQ 230V wyprzedaż

1148.00 zł
 688.80 zł

AQForm Squares 111 - montaż w lub na suficie

Występująca w oprawach wpuszczanych AQForm Squares 111 ramka ma za zadanie maskowanie otworu montażowego. Dzięki temu nie musimy idealnie ani wycinać, ani obrabiać miejsc montażu tych lamp w karton gipsie.
Lampy bez ramki wymagają większej precyzji przy montażu, natomiast bardzo ładnie prezentują się na suficie. Jednak minusem tego rozwiązania - przy nowych budynkach w szczególności - jest możliwość pękania gipsu wokół oprawy - chyba, że zastosujemy do montażu bardziej elastyczny, niż gips, materiał montażowy.
Oprawy montowane na suficie
nie wymagają żadnej specjalnej techniki, są najprostszym typem tych lamp, jeśli chodzi o montaż. Dodatkowo - ze względu na swój charakter - nie wymagają podwieszanego sufitu do ich montażu.

Koszyk