Artemide Cosmic Angel Sospensione

Artemide Cosmic Angel Sospensione

9.490 zł
 8.731 zł

Dostępność :
Natychmiast - mamy na magazynie
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość w cm:
41
Szerokość w cm :
178
Długość w cm :
200
Ilość źródeł światła :
2
Źródło światła :
2 x 400W R7s - 230V
Zasilanie :
230V
Źródło światła w komplecie :
Nie
Ilość:
Opis
Lampa wisząca Artemide Cosmic Angel Sospensione z pewnością robi niezapomniane wrażenie. To ucieleśnienie wizji artystycznej z typowym zacięciem projektowym charakterystycznym dla najciekawszych wyrobów włoskich projektantów. I tutaj pomysłowość twórcy nie zawodzi, pozwalając na chwilę zapomnieć o grawitacji. Serię lamp Artemide Cosmic Angel to zaprojektował światowej klasy włoski twórca – Ross Lovegrove, słynący z zamiłowania do inspiracji naturą i wszechświatem. W 2011 roku lampa otrzymała prestiżową nagrodę Red Dot Design Award.

Szeroka i falująca powierzchnia klosza rozpościera się zjawiskowo nad głowami, odbijając i rozpraszając wiązki światła kierowane na nią z podwieszonych niżej różnorodnych źródeł światła. Błyszcząca, niejednorodna strukturalnie powierzchnia sprawia, że światło rozchodzi się po pomieszczeniu w sposób absolutnie fantazyjny, zaś sama zdaje się przy tym falować, jakby żyła.

Jak wszystkie projekty Rossa Lovegrovea, zwis Cosmic Angel Sospensione powstał w oparciu o najnowsze technologie produkcyjne i nowoczesne materiały. Wbrew pozorom, konstrukcja lampy nie jest ciężka – wykonano ją z najwyższej jakości aluminium i tworzywa.

Walory użytkowe zwisu Cosmic Angel Sospensione firmy Artemide:
  • lekka, stabilna konstrukcja, z możliwością regulacji wysokości
  • oparta o kilka źródeł światła dających niepowtarzalne efekty, zmienne w czasie i z możliwości ręcznego regulowania:
  • dostępne opcje: o 2 x 400W halogen (R7s) + 2 x 55W świetlówka (2G11) – w zestawie o 2 x 70W metalo-halogen (G8,5) + 2 x 55W świetlówka (2G11) – na zamówienie
  • na wyposażeniu elektroniczny statecznik.

Produkty powiązane

Koszyk