Artemide Pirce Mini Soffitto

Artemide Pirce Mini Soffitto

2.425 zł
 2.061 zł

Dostępność :
Natychmiast - mamy na magazynie
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość w cm:
36
Średnica w cm :
67
Kolor metalu 1 :
Białe
Źródło światła :
1 x 400W R7s Eco Halo
Zasilanie :
230V
Źródło światła w komplecie :
Nie
Ilość:
Opis
Projekty włoskich twórców pracujących dla marki Artemide nie pozostają niezauważone. Są nie tylko nagradzane, ale robią wrażenie na każdym, kto ma możliwość zetknąć się z nimi osobiście.

Flagowa kolekcja lamp firmy Artemide pod nazwą Pirce stworzona przez znanego włoskiego projektanta, Giuseppe Maurizio Scutella, ppiera się na 7 modelach lamp ściennych i sufitowych. Ich cechą wspólną jest charakterystyczny kształt oprawy, przypominającej kosmiczne pierścienie o zmniejszającej się ku dołowi średnicy. Niektórym może przypominać skórkę jabłka obieraną przez maszynkę, która opada kręcącym się spiralnie pierścieniem. Niezależnie od skojarzeń, projekt z pewnością jest nietuzinkowy i efektowny i stanowi niewątpliwą ozdobę pomieszczenia.

Plafon Artemide Pirce Mini Soffitto jest mniejszą wersją z dostępnych. Klosz wykonano z lekkiego arkusza aluminium i pokryto lakierem proszkowym. Pojedyncze źródło światła umieszczono w najniższym poziomie serpentyny i skierowano ku górze. Dzięki temu pozostaje ono ukryte, a światło miękko rozprasza się po suficie. Spiralne pierścienie dodatkowo potęgują efekty.
Koszyk