Azzardo Quince 50 lampa wisząca

Azzardo Quince 50 lampa wiszącaAzzardo Quince 50 lampa wisząca

1519.00 zł

Dostępność
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności
IP 20
Długość
150 cm
Średnica
50
Ilość źródeł światła
6
Typ trzonka
G9
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Nie

Informacja o produkcie


Lampa wisząca Azzardo Quince 50 to lampa kryształowa oświetlająca pomieszczenie mocnym światłem. Mleczny, szklany klosz o średnicy 50 cm ma kształt sfery z odciętym dołem, a od góry jest umocowany do sufitu stalowych likach, które można regulować w trakcie montażu lampy. Wyposażona jest w sześć źródeł światła, dzięki czemu doskonale oświetla pomieszczenie – zarówno mocnym światłem skierowanym w dół, jak i rozproszonym na całe pomieszczenie przez klosz wykonany z białego szkła. Szkło jest wykonane w wersji błyszczącej, co współgra z mieniącymi się w świetle kulistymi kryształkami. Podwieszone od dołu kryształki efektownie grają światłem po powierzchniach ścian i podłogi.

Ta piękna i elegancka lampa wisząca z serii Azzardo Quince - doskonale wpisuje się w nowoczesne, stylowe aranżacje wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. Nadaje charakteru pomieszczeniom, w których została umieszczona, sama stanowiąc jednocześnie luksusowy element dekoracyjny. Biel i kryształ w połączeniu z metalicznym wykończeniem pozwala na wkomponowanie lampy wiszącej Quince w dowolną aranżację kolorystyczną, choć najlepiej wyeksponuje ona wystrój pomieszczenia komponowany na niedużej palecie barw.

Główne cechy lampy wiszącej Azzardo Quince 50:

  • 6 źródeł światła na trzonku G9,
  • możliwość zastosowania żarówek LED,
  • zawiera źródła światła w komplecie.

Ciekawą informacją jest to, że lampa Azzardo Quince w tej wersji może być montowana jako lampa wisząca lub jako plafon. Wystarczy postępować zgodnie z załączoną instrukcją, aby lampa wisząca zamieniła się w plafon sufitowy, lub na odwrót.Koszyk