Boxlab Alfa - Oferta Specjalna - 25%

Boxlab Alfa - Oferta Specjalna - 25%

599 zł
 449 zł

Dostępność :
Natychmiast - mamy na magazynie
Materiał :
Aluminium
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość w cm:
8.5
Średnica w cm :
44
Barwa LED :
Warm white - 3000K
Kolor :
Biały
Źródło światła :
Wbudowany moduł LED
Zasilanie :
230V
Źródło światła w komplecie :
Tak
Ilość:
Opis

Lampa sufitowa LED Boxlab Alfa to dekoracyjna wersja plafonu na sufit. Cechuje go bardzo prosty i nowoczesny design. Charakteryzuje się on cofniętą przesłoną, lekko wygiętą do dołu. Mimo tego zachowuje swój minimalistyczny wygląd i pasuje do wielu nowoczesnych wnętrz. Zastosowane w nim moduły LED i mleczna przesłona sprawiają, że światło jest równomiernie rozłożone po całej jego powierzchni świecenia.

Przedstawiona wersja o średnicy 44cm oświetli powierzchnię od 10 do 15 m2. Plafon Alfa posiada możliwość ściemniania w dwóch systemach do wyboru – opisane poniżej - opcja płatna dodatkowo. Oba rozwiązania mają w standardzie funkcję zapamiętywania ostatniego poziomu intensywności światła. Jest to bardzo praktyczna funkcja.

  • switchDIM - to system sterowania natężeniem światła za pomocą jednego wyłącznika. Jednokrotne naciśnięcie przycisku dzwonkowego podłączonego do systemu włącza lub wyłącza oprawę, a dłuższe przytrzymanie powoduje uruchomienie sekwencji ściemniania lub rozjaśniania aktualnego natężenia światła.
  • TRIAK - dzięki temu rozwiązaniu podłączonemu do obwodu, możesz płynnym ruchem pokrętła umieszczonego w standardowej puszce decydować o sile natężenia światła.


Główne cechy plafonów Boxlab Alfa to:

  • prosta forma - sprawdzi się praktycznie wszędzie,
  • brak cieni na powierzchni świecącej – klosz rozpraszający światło,
  • wymienny moduł LED - serwis prowadzony w Polsce,
  • przyjemne, komfortowe oświetlenie,
  • energooszczędność.
Koszyk