Boxlab Beta - lampa sufitowa led, plafon led

Boxlab Beta - lampa sufitowa led, plafon ledBoxlab Beta - lampa sufitowa led, plafon led

550.00 zł

Dostępność
Na magazynie - 24h
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
10 cm
Średnica
Barwa LED
3000K - ciepły biały
Kolor
Źródło światła
Wbudowany moduł LED
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Tak

Informacja o produkcie


Lampa sufitowa Boxlab Beta, to przykład minimalistycznego wzornictwa w oświetleniu. Najprostsza, geometryczna forma koła była podstawą do jej stworzenia. Proste ścianki - wykonane z metalu lakierowanego proszkowo - umożliwiają zastosowanie tej lampy w pomieszczeniach, gdzie dominują zarówno prostokątne jak i okrągłe detale. Właśnie dzięki temu lampa ta ma tylu zwolenników.
Mniejsze średnice doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach typu hol czy korytarz. Bardzo dobrze spełnią swoją rolę w małych garderobach lub większych łazienkach. Lampy o średnicach 60 i 80 cm wymagają już dosyć dużej przestrzeni, aby jej nie przytłoczyć.
Lampy - niezależenie od średnicy - mają wysokość 10 cm. Lekko odstają od sufitu, i mierząc je z tej perspektywy ich wysokość to 10,5 cm.
Lampy Boxlab Beta mają wbudowane moduły led, które w razie awarii możemy wymienić. Zasilacze w lampach dostosowane są do ściemniania za pomocą ściemniacza do led montowanego zamiast włącznika - nie wymaga to żadnych zmian w elektryce domu.

W zależności od wielkości lampy, polecamy je do następującej wielkości pomieszczeń :

  • 40 cm - maksymalnie 8-10 m2,
  • 50 cm - pomieszczenie do 15 m2,
  • 60 cm - pomieszczenie 20-25 m2.

Prosimy mieć na uwadze, że "wystarczająca ilość światła" jest wielkością bardzo subiektywną, zależną od gustów i upodobań. Dodatkowo - ciemne meble, ciemna podłoga w pomieszczeniu, ciemne ściany - wymagają zdecydowanie większej ilości światła, niż pokój pomalowany na biało z jasną podłogą.Klienci kupili również

Koszyk