Boxlab Omega PL Dim - plafon led

Boxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon ledBoxlab Omega PL Dim - plafon led

590.00 zł


 • Producent: Boxlab
 • Model: BX-303-DIM
Dostępność :
Na magazynie - 24h
Materiał :
Aluminium
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość
8.5 cm
Średnica
Barwa LED :
Dual NW+WW
Kolor :
Źródło światła
Wbudowany moduł LED
Zasilanie :
230 V
Źródło światła w komplecie :
Tak
Klasa energetyczna
A
Informacja o produkcie

Lampa sufitowa - Boxlab Omega PL Dim/CCT – dekoracyjny plafon sufitowy o charakterystycznym wyglądzie. Dostępny w kilku wielkościach oraz uniwersalnym białym kolorze. Jego niepowtarzalny i nowoczesny design sprawi, że jego widok zapadnie w naszej pamięci. Klosz w mlecznym kolorze, który spełnia swoje zadanie jakim jest równomiernie rozproszenie światła.
Zastosowanie w nim modułów LED-owych jest kolejnym atutem tego plafonu. Diody użyte do ich produkcji mają dużą żywotność, na poziomie 30000 godzin. Warto również mieć na uwadze energooszczędność lampy, wynikającej z tego tytułu.

Istotnym rozwiązaniem konstrukcyjnym jest zewnętrzna część plafonu, gdyż nie przylega ona bezpośrednio do sufitu. Nadaje mu to lekkości – strumień światła skierowany jest na boki i ku dołowi. Efekt jest taki, że lampa nie pozostawia żadnej poświaty na suficie, która mogła by ukazywać niedoskonałości powierzchni. Część świecąca lampy to ring o szerokości 5,5cm, który od wewnętrznej krawędzi jest delikatnie wypukły co daje unikalny efekt wizualny.

W zależności od rozmiaru lampa posiada następujące parametry:

 • średnica 41 cm - 10-15 m2 (32W - 4.100 lm),
 • średnica 51 cm - 14-18 m2 (40W - 5.200 lm).

Należy mieć na uwadze fakt, że przesłona plastikowa tłumi ilość światła na poziomie 40% do 50%. Czyli efektywnie z lampy o średnicy 41cm uzyskujemy 2.100 do 2.400 lumenów.

Niecodzienny design zaprezentowanego plafonu idealnie odnajdzie się w pomieszczeniach mieszkalnych jako oświetlenie dekoracyjne. Ale z racji dużej ilości dawanego światła sprawdzi się również w miejscach typowo komercyjnych.

Lampa wyposażona jest w moduł led, posiadający zainstalowane diody świecące w barwie 3000K oraz 4000K. Zainstalowany wewnątrz lampy przełącznik umożliwia zmianę barwy świecenia lampy, w zależności od naszych potrzeb. Dodatkowo zasilacz jest przystosowany do ściemniania. Aby uruchomić tą funkcję, należy zamiast włącznika w ścianie zainstalować ściemniacz do lamp led. nie są wymagane żadne zmiany w instalacji elektrycznej, aby podłączyć ściemniacz.

Główne cechy plafonów Boxlab Omega PL Dim/CCT to:

 • wybór rozmiaru w zależności od naszych potrzeb,
 • wybór barwy świecenia,
 • możliwość ściemniania,
 • nowoczesny a zarazem prosty design - sprawdzi się praktycznie wszędzie,
 • brak cieni na powierzchni świecącej – klosz rozpraszający światło,
 • wymienny moduł LED - serwis prowadzony w Polsce,
 • przyjemne, komfortowe oświetlenie,
 • energooszczędność.

Wersja w kolorze czarnym na zamówienie - realizacja około 7 dni roboczych.Koszyk