Boxlab Omega PL 50 - plafon led

Boxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon ledBoxlab Omega PL 50 - plafon led

848.00 zł


  • Producent: Boxlab
  • Model: BX-OMEGA-PL50
Dostępność :
Do 5 dni roboczych
Materiał :
Aluminium
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość
8.5 cm
Średnica
51 cm
Barwa LED :
Dual NW+WW
Wersja
Kolor :
Źródło światła
Wbudowany moduł LED
Zasilanie :
230 V
Źródło światła w komplecie :
Tak
Klasa energetyczna
C
Informacja o produkcie

Lampa sufitowa - Boxlab Omega PL 50 CCT – dekoracyjny plafon sufitowy o charakterystycznym wyglądzie. Jego niepowtarzalny i nowoczesny design sprawi, że jego widok zapadnie w naszej pamięci. Klosz w mlecznym kolorze, który spełnia swoje zadanie jakim jest równomiernie rozproszenie światła. Lekko zaokrąglone boczne ścianki czynią z tej lampy bardziej klasyczny wzór, nadal jednak w nowoczesnej formie.
Zastosowanie w nim modułów LED-owych jest kolejnym atutem tego plafonu. Diody użyte do ich produkcji mają dużą żywotność, na poziomie 30000 godzin. Warto również mieć na uwadze energooszczędność lampy, wynikającej z tego tytułu.

Istotnym rozwiązaniem konstrukcyjnym jest zewnętrzna część plafonu, gdyż nie przylega ona bezpośrednio do sufitu. Nadaje mu to lekkości – strumień światła skierowany jest na boki i ku dołowi. Efekt jest taki, że lampa nie pozostawia żadnej poświaty na suficie, która mogła by ukazywać niedoskonałości powierzchni. Część świecąca lampy to ring o szerokości 5,5cm, który od wewnętrznej krawędzi jest delikatnie wypukły co daje unikalny efekt wizualny.

Lampa Boxlab Omega PL 50 CCT może być także zamontowana jako kinkiet.

Przy średnicy 51 cm lampa pobiera około 40W mocy i generuje efektywny strumień świetlny na poziomie 3.100 lumenów. Strumień źródła światła to około 5.200 lm. Należy mieć na uwadze fakt, że przesłona plastikowa tłumi ilość światła na poziomie 40% do 50%. Czyli efektywnie z lampy o średnicy 51cm uzyskujemy 2.600 do 3.100 lumenów.

Niecodzienny design zaprezentowanego plafonu idealnie odnajdzie się w pomieszczeniach mieszkalnych jako oświetlenie dekoracyjne. Ale z racji dużej ilości dawanego światła sprawdzi się również w miejscach typowo komercyjnych.

Lampa wyposażona jest w moduł led, posiadający zainstalowane diody świecące w barwie 3000K oraz 4000K. Zainstalowany wewnątrz lampy przełącznik umożliwia zmianę barwy świecenia lampy, w zależności od naszych potrzeb. Dodatkowo zasilacz jest przystosowany do ściemniania. Aby uruchomić tą funkcję, należy zamiast włącznika w ścianie zainstalować ściemniacz do lamp led. Nie są wymagane żadne zmiany w instalacji elektrycznej, aby podłączyć taki ściemniacz.

Główne cechy plafonów Boxlab Omega PL 50 CCT to:

  • wybór rozmiaru w zależności od naszych potrzeb,
  • wybór barwy świecenia,
  • możliwość ściemniania (wersja dodatkowo płatna),
  • nowoczesny a zarazem prosty design - sprawdzi się praktycznie wszędzie,
  • brak cieni na powierzchni świecącej – klosz rozpraszający światło,
  • wymienny moduł LED - serwis prowadzony w Polsce,
  • przyjemne, komfortowe oświetlenie,
  • energooszczędność.

Wersja w kolorze czarnym na zamówienie - realizacja około 7 dni roboczych.Koszyk