Dalen Lensy DL-C205

Dalen Lensy DL-C205

Cena od : 499 zł

Dostępność :
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności :
IP 40
Wysokość w cm:
9.8
Średnica w cm :
35
Moc modułu :
24W
Strumień świetlny (lm) :
2200
Kolor abażura / klosza :
Biały
Barwa LED :
Zmienna w zakresie 2800K-6000K
Wersja lampy :
Źródło światła :
Wbudowany moduł LED
Zasilanie :
230V
Źródło światła w komplecie :
Tak
Ilość:
Opis

Dalen Lensy to elegancki plafon, który rozjaśni sufit w każdym pomieszczeniu. Stosowany w mieszkaniach, w których nadaje się szczególnie do pokojów dziecięcych, głównie ze względu na swoją lekkość i łatwą konserwację. Ponadto lampa sprawdza się doskonale w pomieszczeniach komercyjnych.

W wersji TX dzięki unikalnej technologii malowania klosza, duża liczba przeźroczystych mikroplamek tworzy niepowtarzalny efekt gwiaździstego nieba, który imponuje na pierwszy rzut oka.

Natężeniem światła oraz barwą światła można łatwo sterować za pomocą pilota. Lampa posiada tryb uśpienia. Jest to tryb, który ustawia jasność oprawy do 50% ciepłego białego światła i wyłącza plafon automatycznie po 30 minutach. Jest również tryb nocny, który tworzy ciepły efekt świecy dla odpowiedniej orientacji nocnej. Moc oprawy w trybie „Night Light” wynosi tylko 1W - 3W.

Lampa Dalen Lensy wykonana jest z najwyższej jakości polimetakrylanu metylu - PMMA, który charakteryzuje się wysoką jakością i jest bardzo lekki, więc montaż możesz wykonać samodzielnie.

Lampy sufitowe Dalen nie emitują fal o długości fali 350nm, które przyciągają owady. Ponadto oprawa wyposażona jest w specjalny system bariery piankowej, który zapobiega mechanicznemu przenikaniu owadów, kurzu lub brudu do wnętrza plafonu.

Koszyk