Dalen Sparkly DL-C219

Dalen Sparkly DL-C219Dalen Sparkly DL-C219

569.00 zł


  • Producent: Dalen
  • Model: DL-C219T DL-C219TX
Dostępność :
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności :
IP 40
Wysokość
9.2 cm
Średnica
42
Moc led :
24W
Strumień świetlny
2000 lm
Kolor abażura / klosza :
Biały
Barwa LED :
Zmienna w zakresie 2800K-6000K
Wersja
Źródło światła
Wbudowany moduł LED
Zasilanie :
230 V
Źródło światła w komplecie :
Tak
Informacja o produkcie

Dalen Sparkly to elegancki plafon, który rozjaśni sufit w każdym pomieszczeniu. Stosowany w mieszkaniach, w których nadaje się szczególnie do pokojów dziecięcych, głównie ze względu na swoją lekkość i łatwą konserwację. Ponadto lampa sprawdza się doskonale w pomieszczeniach komercyjnych.

W wersji TX dzięki unikalnej technologii malowania klosza, duża liczba przeźroczystych mikroplamek tworzy niepowtarzalny efekt gwiaździstego nieba, który imponuje na pierwszy rzut oka.

Natężeniem światła oraz barwą światła można łatwo sterować za pomocą pilota. Lampa posiada tryb uśpienia. Jest to tryb, który ustawia jasność oprawy do 50% ciepłego białego światła i wyłącza plafon automatycznie po 30 minutach. Jest również tryb nocny, który tworzy ciepły efekt świecy dla odpowiedniej orientacji nocnej. Moc oprawy w trybie „Night Light” wynosi tylko 1W - 3W.

Lampa Dalen Sparkly wykonana jest z najwyższej jakości polimetakrylanu metylu - PMMA, który charakteryzuje się wysoką jakością i jest bardzo lekki, więc montaż możesz wykonać samodzielnie.

Lampy sufitowe Dalen nie emitują fal o długości fali 350nm, które przyciągają owady. Ponadto oprawa wyposażona jest w specjalny system bariery piankowej, który zapobiega mechanicznemu przenikaniu owadów, kurzu lub brudu do wnętrza plafonu.Produkty powiązane
Koszyk