350 zł -3%
|
500 zł -5%
|
800 zł -8%
|
1.200 zł -10%
|
1.600 zł -12%
|
2.400 zł -14%

Hinkley Meridian P

Hinkley Meridian P

2.182 zł

Dostępność :
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość w cm:
59
Długość w cm :
od 62 do 138
Średnica w cm :
51
Kolor metalu 1 :
Szczotkowany nikiel
Typ trzonka :
E27
Kolor :
Biały
Źródło światła :
3 x 100W E27
Zasilanie :
230V
Źródło światła w komplecie :
Nie
Ilość:
Opis
Zwis Hinkley Meridian P reprezentuje kolekcję nowoczesnych lamp sufitowych i ściennych. Seria lamp Meridian firmy Hinkley to stylowe połączenie kloszy wykonanych z grubego, lekko mlecznego szkła fasetowanego z łagodnymi liniami korpusów ze szczotkowanego niklu.

Lampa sufitowa Hinkley Meridian P jest wyposażona w trzy źródła światła umieszczone wewnątrz korpusu szklanego klosza. Fasetowane, lekko przezroczyste szkło w kolorze mlecznym ma kształt niewysokiej okrągłej obręczy, otaczającej żarówki. Zostało wzmocnione cienkim obramowaniem ze stali, które dodatkowo pełni funkcje ozdobne. Korpus wykonany ze szczotkowanego niklu stanowi sztywne połączenie z niedużym cokolikiem montowanym do sufitu. Dodatkowym wzmocnieniem i niewątpliwą ozdobą są łukowane metalowe pałąki poprowadzone od czubka korpusu do połowy jego wysokości – znacznie powyżej linii klosza. Grube, fasetowane ściany lekko przezroczystego kosza przepuszczają rozproszone światło, które łagodnie oświetla pomieszczenie.

Żyrandol Hinkley Meridian P jest doskonałym wykończeniem dla nowoczesnych wnętrz, gdzie liczy się wysoka jakość materiałów i proste uniwersalne formy. To kwintesencja elegancji i stylu oparta o łagodne linie i proste w kształcie akcenty dekoracyjne. Sprawdzi się w nowoczesnej kuchni i jadalniach, szczególnie dobrze zaprezentuje się we wnętrzach urządzonych w elitarnym stylu art deco czy popularnym obecnie – nowojorskim.

Koszyk