Kupuj więcej i oszczędzaj
350 zł -3%
|
500 zł -5%
|
800 zł -7%
|
1.200 zł -10%
|
1.500 zł -12%
|
2.000 zł -14%
|
3.500 zł -15%

Ideal Lux Accademy SP3

Ideal Lux Accademy SP3

888 zł

Dostępność :
Około 3 tygodnie
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość w cm:
30
Długość w cm :
110
Średnica w cm :
40
Kolor abażura / klosza :
Czarny
Kolor metalu :
Chrom
Źródło światła :
3 x 40W E14
Zasilanie :
230V
Źródło światła w komplecie :
Nie
Ilość:
Opis
Lampa wisząca Ideal Lux Accademy SP3 spełni oczekiwania miłośników klasyki i tradycyjnych form użytkowych, ale z pewnością spodoba się również wielbicielom nowoczesnych projektów. To niezwykle udane połączenie nowoczesnych materiałów, wykorzystania niezawodnych technologii produkcyjnych oraz ponadczasowego wzornictwa bazującego na sprawdzonych formach i uniwersalnych rozwiązaniach.
Lampa Accademy SP3 projektu firmy Ideal Lux ma postać pojedynczego zwisu ze stali chromowanej, podzielonego na trzy niedługie ramiona, odchodzące symetrycznie od spodniej części korpusu. W niewielkiej odległości od końca każdego z ramion umieszczono misę świecznikową wykonaną z ciętego kryształu i zaopatrzono w trzonek z mocowaniem gwintu skierowanym ku górze. Od spodu do każdego ramienia podwieszono niewielką ozdobę, również z ciętego kryształu. Stylowy abażur okalający źródła światła jest zrobiony z cienkiego PCV pokrytego czarną organzą, drapowaną fantazyjnie na całym obwodzie.
Zwis Ideal Lux Accademy SP3 jest polecany do nastrojowych sypialni i salonów, ale dzięki zwartej konstrukcji i nieprzesadzonej stylistyce sprawdzi się także jako niebanalna ozdoba w głównej części kuchni czy holu. Równie efektownie będzie prezentować się we wnętrzach komercyjnych.
Koszyk