Lampy Italux

Italux - lampy w dobrych cenach

Italux, to jedna z kilku czołowych firm na naszym rynku, zajmująca się produkcją oraz dystrybucją lamp w szerokim wachlarzu typów i wzorów. Marka jest obecna na rynku od 1991 roku. Początkowo jej działalność opierała się wyłącznie o import markowych włoskich lamp – powodem był oczywiście brak na rodzimym rynku firm specjalizujących się w projektowaniu i produkcji stylowych produktów oświetleniowych. Lampy Italux od zawsze był kojarzony z włoskim designem, który słynie z przepięknych i oryginalnych wzorów, jednak wiele modeli lamp okazywało się zbyt drogimi, jak na polskie warunki, co oczywiście ograniczało możliwość zakupu wielu klientom. Z biegiem czasu dystrybutor poszerzył więc swoją ofertę o starannie wybierane modele lamp importowanych z Panstwa Środka. Będąc już doświadczonym importerem z ustabilizowaną sytuacją w branży, firma Italux zdecydowała podjąć wyzwanie samodzielnego projektowania i produkcji lamp. Przedsięwzięcie okazało się strzałem w dziesiątkę, a oświetlenie oferpwane przez Italux jest obecnie kojarzone z dobrą jakością i ciekawym wzornictwem lamp oferowanych w korzystnych cenach.

Italux - lampy dla każdego

Katalog produktów tej marki zawiera obecnie ponad 3000 artykułów, przeznaczonych do oświetlenia domów, mieszkań i ogrodów oraz przestrzeni komercyjnych i biurowych. Tak bogata oferta umożliwia wybór lamp w różnym stylu. Kusi eleganckimi, klasycznymi wzorami w odświeżonej formie, poprzez nowoczesne, stylowe lampy dla designerów poszukujących nietuzinkowych rozwiązań, a na modnych obecnie lampach wpisujących się technicznym sznytem w surowy industrialny styl miejskich loftów kończąc. Nieustannie podążając za światowymi trendami wnętrzarskimi, Italux stale poszerza bazę produktową o nowe wzory, będące odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów. Jednocześnie, bazując na własnej wiedzy i wypracowywanym przez lata doświadczeniu, firma bez problemu odnajduje się w nowoczesnych technologiach oświetleniowych, oferując odbiorcom najlepsze rozwiązania na miarę XXI wieku.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz:

  • lampy wiszące Italux
  • żyrandole Italux
  • kinkiety Italux
  • plafony Italux
  • lampy sufitowe Italux
  • lampy podłogowe Italux
  • reflektorki Italux

Lampy Italux znane są w całej Europie

Lampy Italux cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce. Kluczową domeną firmy nadal pozostaje działalność dystrybutorska, dzięki czemu sprzedaż i eksport odbywają się bez zbędnych strat czasu, dzięki nieustannemu monitorowaniu procesu przez dział logistyki. Odbiorcami są markety i salony oświetleniowe w kraju i za granicą. W chwili obecnej marka Italux gości w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych w co najmniej 50 krajach na świecie.

Zróżnicowany asortyment obejmuje nowości zgodne z kierunkami wyznaczanymi w światowym wzornictwie, ale i modele powstałe kilka lat temu – wciąż jednak poszukiwane ze względu na swoje walory estetyczne oraz stosunek jakości do ceny. Produkcja modeli cieszących się stałą popularnością jest z roku na rok wznawiana w miarę pojawiających się potrzeb. To powoduje, że sprawdzone rozwiązania przez długi czas są dostępne w sprzedaży, można więc bez problemu uzupełniać aranżację wnętrz o kolejne elementy serii, bądź wypełnić luki powstałe wskutek np. przypadkowego zniszczenia.

Do wyboru klientów są różnorodne modele:

  • lampy do salonów, sypialni i pokoi dziecięcych,
  • lamp do salonów, lampy kuchenne i łazienkowe,
  • oświetlenie zewnętrzne.

Na szczególną uwagę zasługują ciekawe wzory plafonów ze szkła giętego oraz jedyne w swoim rodzaju lampy witrażowe. Nowości tej firmy obejmują surowe w wyglądzie lampy z betonu, estetyczne i lżejsze wizualnie oprawy gipsowe, reflektorki pojedyncze i w systemach szynowych oraz nowe modele oświetlenia punktowego. Wszystkie one doskonale wpisują się w bardzo popularny obecnie, wielkomiejski design ogromnych przestrzeni pofabrycznych loftów – ulubionych ostatnio wnętrz aranżacyjnych, będących wyzwaniem dla designerów.

Oferta naszego sklepu obejmuje pokaźną grupę lamp sygnowanych przez markę Italux w atrakcyjnych cenach. Przez wzgląd na mnogość wzorów, wybieramy dla Państwa te najciekawsze, często oryginalne i przede wszystkim najlepsze jakościowo produkty.

Lampy Italux - Warszawa

Chcąc osobiście obejrzeć i wybrać dla siebie lampę Italux w Warszawie, zapraszamy do naszych sklepów, gdzie na ekspozycjach znajdują się najatrakcyjniejsze modele. Z uwagi na zacieśniającą się współpracę i bliskość magazynów dystrybucyjnych tej firmy, mamy pewność, że zamówione produkty otrzymacie Państwo możliwe szybko i bez zbędnych formalności.