Lampy Italux - ekspozycja w Warszawie

Italux lampy w dobrych cenach

Producent ten, to jedna z kilku czołowych firm na naszym rynku, zajmująca się produkcją oraz dystrybucją lamp w szerokim wachlarzu typów i wzorów. Marka jest obecna na rynku od 1991 roku. Początkowo jej działalność opierała się wyłącznie o import markowych włoskich lamp

Dystrybutor ten od zawsze był kojarzony z włoskim designem, który słynie z przepięknych i oryginalnych wzorów, jednak wiele modeli lamp okazywało się zbyt drogimi, jak na polskie warunki, co oczywiście ograniczało możliwość zakupu wielu klientom. Z biegiem czasu Italux poszerzył swoją ofertę o starannie wybierane modele lamp importowanych z Chin. Z tego powodu, będąc już doświadczonym importerem z ustabilizowaną sytuacją w branży, firma zdecydowała się podjąć wyzwanie samodzielnego projektowania i produkcji lamp. Aktualnie, oświetlenie oferowane przez Italux jest obecnie kojarzone z dobrą jakością i ciekawym wzornictwem lamp w korzystnych cenach.

 


Italux lampy dla każdego

Katalog produktów tej marki zawiera obecnie ponad 3000 artykułów. Rekomendujemy je do oświetlenia domów, mieszkań i ogrodów oraz przestrzeni komercyjnych i biurowych. Tak bogata oferta umożliwia wybór lamp w różnym stylu i do wszelkich zastosowań. Na naszej stronie prezentujemy wyselekcjonowane wzory z kolekcji lamp Italux.

Gdzie kupić lampy Italux

Wszystkich Państwa zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie. Gdy jednak taka opcja jest niemożliwa, prosimy o skorzystanie z oferty naszego sklepu internetowego.


Tagi: italux, italux lampy, italux oświetlenie, lampy italux, oświetlenie italux, lampa sufitowa italux, lampa italux, italux plafon, italux kinkiet

Koszyk