Italux Neutron

Italux NeutronItalux NeutronItalux Neutron

237.00 zł


  • Producent: Italux
  • Model: ITX_AD13012
Dostępność :
Około 1 tygodnia
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość
12 cm
Długość
150 cm
Średnica
12 cm
Moc led :
3
Barwa LED :
3000K - ciepły biały
Kolor :
Źródło światła
3W LED 3000K
Zasilanie :
230 V
Źródło światła w komplecie :
Tak
Informacja o produkcie

Italux Neutron to lampy wiszące, stawiające na minimalizm funkcjonalny i wzorniczą prostotę. Obejmują kolekcję pojedynczych, prostych zwisów, zakończonych metalowym kloszem w jednym z trzech bazowych kolorów i trzech rozmiarów stopniowanych co 2 cm. Są subtelnym, uniwersalnym dodatkiem aranżacyjnym, który sprawdzi się w wielu różnych pomieszczeniach – zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

Pojedynczy zwis Italux Neutron to okrągła podsufitka, mieszcząca w sobie zasilacz do modułu LED, zamontowana wysoko pod sufitem, cienki przewód swobodnie opuszczony w dół oraz kulisty klosz o średnicy maksymalnie 12 cm, przy czym jest to największa średnica, dostępna pośród lamp Italux Neutron. Szklany klosz wykonano z metalu i opatrzono niewielkim wycięciem kierującym główną wiązkę światła w dół. Zwis można regulować na wysokości, co czyni go bardzo praktycznym elementem każdego wyposażenia.
Jak sama nazwa wskazuje, lampa Italux Neutron potrafi wkomponować się w otoczenie, stając się niemal niezauważalnym elementem przestrzeni – jak cząstka elementarna. Zawieszony pojedynczo, jest ciekawym akcentem, za to w większej grupie starannie rozmieszczonych zwisów staje się doskonałym oświetleniem rozmaitych typów pomieszczeń – wypoczynkowych, funkcjonalnych i komercyjnych. Z uwagi na swoje niezobowiązujące gabaryty i neutralny wygląd, świetnie sprawdzi się w wielu rozmaitych stylach współczesnych aranżacji, gdzie minimalizm i prostota są szczególnie pożądane. Oryginalny efekt może dać połączenie różnych średnic kloszy w jednym pomieszczeniu.


Klienci kupili również

Koszyk