Italux Neutron 1L

Italux Neutron 1L

ITX_AD13012-1L

Cena od : 215 zł

Klasa szczelności :IP 20
Wysokość w cm:12
Długość w cm :150
Średnica w cm :12
Moc modułu :3
Barwa LED :Warm white 3000K
Źródło światła :3W LED 3000K
Zasilanie :230V
Źródło światła w komplecie :Tak
 Rabaty w koszyku
500 zł - 3%
1.000 zł - 7%
1.600 zł - 10%
2.000 zł - 12%
4.000 zł - 15%

Darmowa wysyłka powyżej 350 PLN
nie dotyczy przesyłki
"za pobraniem"
_

Zwrot w ciągu 14 dni
_

Aktualny status realizacji
po założeniu konta w sklepie
_

Odbiór osobisty w Warszawie
dwa punkty z parkingami
_

Przesyłki "za pobraniem"
do 1000 zł
_
Lampy wiszące serii Neutron od firmy Italux stawiają na minimalizm funkcjonalny i prostotę wzorniczą. Obejmują kolekcję pojedynczych, prostych zwisów, zakończonych kloszem w jednym z trzech bazowych kolorów i trzech rozmiarów stopniowanych co 2 cm. Są subtelnym, uniwersalnym dodatkiem aranżacyjnym, który sprawdzi się w wielu różnych pomieszczeniach – zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

Pojedynczy zwis Italux Neutron 1L to okrągły cokolik o znacznej grubości, zamontowany wysoko pod sufitem, cienki przewód swobodnie opuszczony w dół oraz kulisty klosz o średnicy jedynie 12 cm, przy czym jest to największa średnica, dostępna pośród lamp sufitowych Neutron. Szklany klosz wykonano z dymionego szkła i opatrzono niewielkim wycięciem kierującym główną wiązkę światła w dół. Zwis można regulować na wysokości, co czyni go bardzo praktycznym elementem każdego wyposażenia.

Jak sama nazwa wskazuje, zwis Italux Neutron 1L potrafi wkomponować się w otoczenie, stając się niemal niezauważalnym elementem przestrzeni – jak cząstka elementarna. Zawieszony pojedynczo, jest ciekawym akcentem, za to w większej grupie starannie rozmieszczonych zwisów staje się doskonałym oświetleniem rozmaitych typów pomieszczeń – wypoczynkowych, funkcjonalnych i komercyjnych. Z uwagi na swoje niezobowiązujące gabaryty i neutralny wygląd, świetnie sprawdzi się w wielu rozmaitych stylach współczesnych aranżacji, gdzie minimalizm i prostota są szczególnie pożądane. Oryginalny efekt może dać połączenie różnych średnic kloszy w jednym pomieszczeniu.

Inni klienci przy okazji kupili