Italux Neutron 1M

Italux Neutron 1M

ITX_AD13012-1M

Cena od : 212 zł

Klasa szczelności :IP 20
Wysokość w cm:10
Długość w cm :150
Średnica w cm :10
Moc modułu :3
Barwa LED :Warm white 3000K
Źródło światła :3W LED 3000K
Zasilanie :230V
Źródło światła w komplecie :Tak
 Rabaty w koszyku
500 zł - 3%
1.000 zł - 7%
1.600 zł - 10%
2.000 zł - 12%
4.000 zł - 15%

Darmowa wysyłka powyżej 350 PLN
nie dotyczy przesyłki
"za pobraniem"
_

Zwrot w ciągu 14 dni
_

Aktualny status realizacji
po założeniu konta w sklepie
_

Odbiór osobisty w Warszawie
dwa punkty z parkingami
_

Przesyłki "za pobraniem"
do 1000 zł
_
Lampy wiszące serii Neutron od firmy Italux stawiają na minimalizm funkcjonalny i prostotę wzorniczą. To kolekcja pojedynczych lamp sufitowych w postaci zwisów zakończonych szklanym, kulistym kloszem oferowanym w trzech rozmiarach – stopniowanych co 2 cm – i w kilku bazowych kolorach. Z pewnością są uniwersalnym dodatkiem aranżacyjnym do wielu różnych pomieszczeń prywatnych i komercyjnych.

Pojedynczy zwis Italux Neutron 1M jest średnim w rodzinie lamp sufitowych Neutron. To okrągły cokolik o znacznej grubości, zamontowany wysoko pod sufitem, cienki przewód swobodnie opuszczony w dół oraz szklany, dymiony klosz w postaci kuli o średnicy raptem 10 cm. Klosz posiada niewielkie wycięcie kierujące wiązkę światła w dół. Zwis można regulować na wysokości, co czyni go bardzo praktycznym elementem wyposażenia.

Jak sama nazwa wskazuje, zwis Italux Neutron 1M ma wkomponować się w otoczenie tak, by stać się niemal niezauważalnym elementem przestrzeni, stając się jego cząstką elementarną. Pojedynczo może być ciekawym akcentem w przestrzeni, jednak już w większej grupie starannie rozmieszczonych zwisów – stanie się doskonałym oświetleniem wielu pomieszczeń – wypoczynkowych, funkcjonalnych i komercyjnych. Z uwagi na swoje niezobowiązujące gabaryty i neutralny wygląd, świetnie sprawdzi się w przestrzeniach biurowych i w salonach kosmetycznych lub SPA, gdzie minimalizm i prostota są szczególnie pożądane. Ciekawym rozwiązaniem może być łączenie różnych średnic kloszy w jednym pomieszczeniu.