Italux Odelia kinkiet podwójny

291.00 zł


  • Producent: Italux
  • Model: MB1009-2
Dostępność :
Około 1 tygodnia
Kolor szkła
Transparentny
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość
30 cm
Szerokość
40 cm
Długość
20 cm
Ilość źródeł światła :
1
Typ trzonka :
E14
Kolor :
Czarny
Zasilanie :
230 V
Źródło światła w komplecie :
Nie
Informacja o produkcie

Italux Odelia double wall kinkiet podwójny to propozycja do większych przestrzeni bazujących na dawnych założeniach wystroju industrialnego. Surowa stylistyka, minimalizm detali i zdobień, a najczęściej ich brak oraz dominujące barwy zgaszonego brązu, miedzi czy czarnego matu – to typowe cechy wnętrz loftowych, modern classic czy nowoczesnych odsłon vintage. Najlepszym tłem dla serii lamp Odelia jest ściana z cegieł. Kinkiet Odelia na 2 żarówki sprawdzi się jako oświetlenie funkcjonalne w postindustrialnym salonie, korytarzu oraz jadalni. Świetnie odnajdzie się także w restauracji i pubie utrzymanych w podobnych klimatach.

Podwójna lampa ścienna Odelia od firmy Italux to doskonały przykład surowego wzornictwa opartego przede wszystkim o funkcjonalność. Pomimo, że walory dekoracyjne nie odgrywają większej roli, jest to podstawową zaletą tego stylu – wykorzystywaną dla osadzenia światła w roli tła dla pozostałych elementów wyposażenia. Co więcej – surowość i chłód przywodzący na myśl minioną epokę ma w sobie właściwy urok i moc.

Kinkiet podwójny Italux Odelia zawieszony jest na niedużym okrągłym cokoliku, mocowanym do ściany. Zarówno jego, jak i mocowanie kloszy wykonano z metalu w kolorze antycznego brązu. Ramiona są zwykłymi metalowymi rurkami lakierowanymi na czarno. Nieduże kule kloszy z przezroczystego, stosunkowo cienkiego szkła doskonale rozpraszają światło, oświetlając wydajnie sporą przestrzeń wokół. Lampę wykonano w sposób absolutnie oszczędny – brak tutaj jakichkolwiek dodatkowych detali i zdobień – jedynym mocniejszym akcentem są metalowe główki śrub mocujących klosze do podstawy. Ma być prosto i funkcjonalnie – i tak w istocie jest.Produkty powiązane

Klienci kupili również

Koszyk