Rodzina lamp Kaspa Cumulus

Polecane
Kaspa Cumulus - szklane kule na metalowym stelażu.

Wszystkie kulki zastosowane w tej rodzinie lamp mają jedną średnicę - a jest to 12 cm. Zapewne będzie to zaletą dla osób, które w lampach poszukują harmonii oraz symetrii. Często na rynku można spotkać lampy, gdzie średnice kulek są różne, gdzie każda jest skierowana w innym kierunku. Są osoby, które nie do końca akceptują takie wzornictwo. Odpowiedzią na ich potrzeby jest właśnie rodzina Cumulus z firmy Kaspa.

Stelaż lampy jest metalowy i występuje w kolorze jasnego, błyszczącego złota, lub błyszczącego chromu. Kulki są szklane, z mlecznego szkła. Źródła światła to wymienne żarówki na trzonek E14 (mały gwint).  

Gdzie kupię Kaspa Cumulus?

Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie, gdzie prezentujemy wybrane modele lamp Cumulus. Na podstawie prezentowanych wzorów można bezproblemowo podjąć decyzję o zakupie tych lamp, a na dodatek można uzyskać fajny rabat przy zakupie kompletu. Czas realizacji też będzie stosunkowo krótki, jako że magazyn lamp znajduje się w Warszawie. I jeżeli tylko dane modele są dostępne na magazynie, to cała transakcja może zająć jeden dzien. W przypadku konieczności możemy wysłać lampy kurierem na podany adres klienta.

Kaspa Cumulus - do jakich pomieszczeń?

Lampy z tej serii są uniwersalne, nie mają konkretnego przeznaczenia. Lampy wiszące na przewodzie możemy skracać. Jeżeli potrzebny jest dłuższy przewód zasilający, niż w standardzie, możemy taką lampę zamówić u producenta. Wydłuży to czas realizacji, ale umożliwi instalację w wybranym miejscu, na wymaganej wysokości.

Lampy możemy śmiało zaproponować do jadalni, nad stół. Mogą być elementem salonu wypoczynkowego, gdzie wraz z kinkietami oświetlą całą przestrzeń. Lampy na przewodzie mogą stanowić oświetlenie klatki schodowej lub pomieszczenia z antresolą.

W kuchni, czy też w sypialni możemy zastosować plafon Cumulus. Opcji jest dużo.

Zapraszamy do nas na zakupy, niezależenie czy online, czy też stacjonarnie. 

Koszyk