Kinkiety zewnętrzne

Kinkiet zewnętrzny to stylowa lampa, która wprowadzi na naszą posesję światło. Dzięki nim poruszanie się wokół domu po zmroku będzie łatwe i komfortowe, a przede wszystkim bezpieczne. W naszym sklepie internetowym oraz w punktach stacjonarnych w Warszawie można znaleźć szeroki wybór oświetlenia tego typu. Posiadamy zarówno nowoczesne, jak i klasyczne kinkiety do montażu na zewnątrz, wykonane ze szkła, plastiku lub metalu. Wśród nich znajdują się również lampy LED. W ofercie zawarliśmy zarówno modele odporne na deszcz, jak i takie, które powinny znajdować się pod dachem. Polecamy również kinkiety ogrodowe, idealne do zamocowania na ścianach altanki. Z pewnością stworzą one wyjątkowy klimat.

Redlux Sonet

503.00 zł
 402.40 zł

Redlux Vadis

576.00 zł
 460.80 zł

Kinkiety na zewnątrz - praktyczne i wygodne oświetlenie

Oświetlenie zewnętrzne w postaci kinkietów to praktyczne i atrakcyjne wizualnie rozwiązanie. Lampy te znajdą zastosowanie jako oświetlenie domów mieszkalnych, firm i instytucji. Wśród wielu dostępnych modeli każdy z naszych klientów jest w stanie znaleźć produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb. W asortymencie sklepu połączyliśmy ciekawy design z dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne i wysoką jakością. Montowane na ścianach budynku, stylowe kinkiety zewnętrzne doskonale podkreślają jego bryłę i wydobywają wszystkie walory. Ciekawą koncepcją jest umieszczenie lamp na murowanych słupkach ogrodzenia. Dzięki temu zapewnimy sobie dyskretne i niebanalne oświetlenie ogrodu, tworząc wyjątkowy i niepowtarzalny kinkiet ogrodowy.

Kinkiety zewnętrzne LED - energooszczędne rozwiązanie

Kinkiety zewnętrzne to bardzo użyteczny rodzaj oświetlenia. Jeśli chcemy, aby były włączone przez długi czas (np. zimą, kiedy szybko robi się ciemno; lub latem, gdy przyjemnie jest przesiadywać na zewnątrz nocami) warto wybrać lampy LED. To nowoczesne rozwiązanie posiada wiele zalet:

  • energooszczędność,
  • możliwość wyboru koloru światła,
  • długa żywotność,
  • duża odporność - również na wilgoć i niską temperaturę,
  • podczas produkcji diod nie wykorzystuje się szkodliwych dla środowiska substancji.

Oświetlenie LED, to nie tylko niższe rachunki za prąd. Opcja ta jest doskonała dla świadomych klientów, troszczących się o planetę. Kinkiety zewnętrzne LED, z diodami zamiast żarówek, pozwolą na stworzenie wyjątkowej, kolorowej oprawy świetlnej.

Gdzie kupić dobre kinkiety zewnętrzne?

Nasz sklep z lampami online, oraz salony stacjonarne, to szeroka oferta nowoczesnych i klasycznych, stylowych kinkietów na zewnątrz. Ciekawy design, dobra jakość i korzystne ceny sprawiają, że klienci chętnie wybierają nasze produkty. Staramy się, aby każda osoba pragnąca ciekawie oświetlić swój dom i ogród znalazła coś dla siebie w naszym asortymencie. Dostarczamy nie tylko lampy, ale również niezbędny osprzęt, przy pomocy którego można stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne iluminacje. Polecamy kinkiety zewnętrzne, w tym ogrodowe oraz LED.

 
 
Koszyk