Kontakt

Aktualnie posiadamy dwa sklepy stacjonarne z oświetleniem, gdzie mogą Państwo zapoznać się z naszą ofertą oraz odebrać zamówione lampy.
Pierwszy sklep z oświetleniem znajduje si w Warszawie przy ulicy Bartyckiej 26, na terenie Stałej Wystawy Budownictwa, przy głównym wjeździe. Na pierwszym piętrze budynku znajduje się sklep z lampami, który specjalizuje się w sprzedaży oświetlenia do domów i mieszkań.
Powierzchnia ekspozycyjna to ponad 150 m2, w większości składająca się z lamp.
Na ekspozycji prezentujemy również lampy ogrodowe i lampy zewnętrzne, niezbędne przy urządzaniu domów czy też tarasów w apartamentach.

ul. Bartycka 26 / 11
00-716 Warszawa
tel :882-002-571

Drugi nasz punkt to sklep z lampami w Warszawie przy ul.Puławskiej 326 na Ursynowie. Znajduje się on na wysokości Auchan Ursynów, w budynku razem z przychodnią lekarską Enel-Med orz oddziałem Santander Bank.
Powierzchnia ekspozycyjna tego lokalu to ponad 240 m2, w całości poświęcona lampom dekoracyjnym, lampom technicznym oraz lampom zewnętrznym i ogrodowym.
Przed lokalem znajduje się duży, ogólnodostępny parking, na którym zawsze można znaleźć wolne miejsce na swój samochód.

ul. Puławska 326
02-819 Warszawa
tel:882-695-414

Nasz email do kontaktu : sklep(at)strefalamp.pl

Przetwarzanie danych osobowych
Administratorem Twoich danych jest firma Gralux, ul. Bartycka 26/11, 00-716 Warszawa. Dane będą przetwarzane jedynie w celu wysłania odpowiedzi na zadane pytanie. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania odpowiedzi. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.