Lampy Azzardo

Azzardo - lampy i oświetlenie

Azzardo to rodzima, polska firma o długoletnim stażu na rynku lamp. Doskonale rozpoznawalna pośród projektantów i dystrybutorów z uwagi na prężnie działający Show Room oraz nowoczesny sklep internetowy. Również klienci, zadowoleni z zakupu, chętnie wracają po raz kolejny, poszukując nowych wzorów dla siebie. Firma Azzardo swoją działalność rozpoczęła w 2002 r. i do dnia dzisiejszego nieprzerwanie rozwija się jako dystrybutor bogatej kolekcji lamp o różnorodnym, ale zawsze ciekawym wzornictwie. Jej działalność nie ogranicza się do rynku polskiego, Azzardo jest uznanym partnerem handlowym również poza granicami naszego państwa, na przykład w Wielkiej Brytanii.

Oświetlenie Azzardo - aktualne trendy

Oferta lamp Azzardo jest skierowana do szerokiej rzeszy odbiorców, którzy cenią sobie smak, styl i unikalny design. W różnorodnej kolekcji nawet najbardziej wymagający klienci zwykle odnajdują odpowiadające im modele. Lampy sygnowane przez markę Azzardo znajdują swoje miejsce zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i w wielu budynkach użyteczności publicznej oraz w stylowych komercyjnych wnętrzach – jak choćby restauracje czy hotele. Ten styl upodobały sobie również firmy zajmujące nowoczesne wnętrza olbrzymich biurowców, których bryły systematycznie wypełniają miejską przestrzeń. Nic dziwnego, bowiem lampy Azzardo to synonim elegancji zamkniętej w nowoczesnych i stylowych oprawach lamp tworzonych z surowców najwyższej jakości.

Marka Azzardo jest stale obecna również w mediach tematycznych – lampy Azzardo wielokrotnie pojawiały się w topowych magazynach designerskich, a także systematycznie są prezentowane na prestiżowych targach branży oświetleniowej na całym świecie. Obecność na różnorodnych wydarzeniach wnętrzarskich, a także wykorzystanie kilku modeli w aranżacjach na małym i dużym ekranie niewątpliwie sprawiły, że lampy Azzardo są chętnie wybierane przez designerów, architektów oraz projektantów wnętrz.

Dystrybutor lamp Azzardo dokłada wszelkich starań, by kolekcję lamp wypełniały wyłącznie modele spełniające wyśrubowane kryteria jakości i funkcjonalności. To nie tylko dekoracja, ale bardzo praktyczne rozwiązanie z zakresu doświetlenia różnorodnych wnętrz – od najmniejszych domowych zakamarków, po przestronne sale konferencyjne czy open space. Połączenie wysokiej jakość i trwałych materiałów z ponadczasowym designem sprawia, że lampy Azzardo to produkty na długie lata.

Oferta lamp Azzardo obejmuje szeroki wachlarz produktów o szerokim zastosowaniu. Znajdziemy tu eleganckie lampy przeznaczone do luksusowych salonów oraz gabinetów reprezentacyjnych oraz modele o wyważonym stosunku ceny do jakości, dedykowane szerokiej rzeszy odbiorców indywidualnych i mających zastosowanie niemal w każdym pomieszczeniu mieszkalnym i użytkowym – począwszy od pokojów dziennych, poprzez sypialnie i pokoje dziecięce a na kuchniach i łazienkach kończąc. Nie brakuje również lamp technicznych oraz przeznaczonych do użytku na zewnątrz pomieszczeń.

Klienci docenią z pewnością unikatowe i piękne wzory lamp wiszących oraz zaprojektowanych z rozmachem, kunsztownie zdobionych żyrandoli. Starannie wykonane designerskie modele lamp stołowych i podłogowych oraz nietuzinkowe rozwiązania w zakresie oświetlenia ściennego (w tym szczególnie kinkietów) zadowolą gusta zarówno minimalistów, ceniących sobie prostotę formy i funkcjonalność, jak i wielbicieli skomplikowanych, niepowtarzalnych zdobień zamknięte w oprawach stylizowanych na klasyki. Ofertę lamp Azzardo uzupełniają wysokiej jakości oczka wpustowe, spot lighty oraz lampy specjalnego przeznaczenia – na przykład łazienkowe, natynkowe czy zewnętrzne.
Baza jest stale aktualizowana oraz poszerzana o najnowsze modele, a czas realizacji standardowych zamówień nie wydłuża się niepotrzebnie, bowiem większość towarów znajduje się w obszernym magazynie zlokalizowanym na terenie Polski.

Stały i dynamiczny rozwój firmy

Wieloletnia działalność, stały i wszechstronny rozwój oraz dbałość o zachowanie niezmiennie wysokiego poziomu zostały wielokrotnie nagrodzone. Firma otrzymała prestiżowy Certyfikat Najwyższej Jakości, przyznany przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań Nad Jakością. W 2009 roku została uhonorowana statuetką ‘Luksusowa marka GENTLEMANA' i jeszcze w tym samym roku dołączyła do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm, skupionych wokół klubu Gazel Biznesu. Prestiżowe nagrody jeszcze bardziej motywują firmę do stałego rozwijania swojej kolekcji lamp, zgodnie z aktualnymi trendami. Azzardo przynajmniej raz w roku aktualizuje swoją bazę o nowe wzory lamp oraz pozostaje stale w czołówce firm wprowadzających do swojej oferty nowinki technologiczne w zakresie oświetlenia wnętrz. To sprawia, że poszukując naprawdę ciekawych, ale i najnowocześniejszych rozwiązań warto raz na jakiś czas zapoznać się z bieżącymi propozycjami od tego dystrybutora.