Cleoni - lampy i oświetlenie w Warszawie

Od-Do

Lampy Cleoni - drewniane, gipsowe, metalowe

W przypadku lamp drewnianych do dyspozycji mamy około 10 różnych kolorów i wybarwień fornirów naturalnych, zaczynając od sosny lub buku, a kończąc na wenge czy zebrano. Lampy metalowe, lakierowane proszkowo, mogą występować w ponad 80 różnych kolorach z palety RAL, a także w złotej czy srebrnej folii. Lampy Cleoni produkowane są także w stylu technicznym, czego najlepszymi przykładami jest bardzo popularny reflektorek naścienny i do szyn prądowych - Gabi, a także bardzo popularne lampy sufitowe Dot i Ster.
Oferta i różnorodność jest bardzo szeroka, a patrząc na ceny jest także bardzo dostępna w przypadku, gdy szukamy rozwiązań budżetowych dla naszego oświetlenia. Jeszcze raz musimy podkreślić, że jest to polski producent oświetlenia, z ugruntowaną od wielu lat pozycja na rynku. Jeżeli coś się stanie z naszą lampą nawet długo po okresie gwarancyjnym, mamy pewność, że firma ta pomoże nam w rozwiązaniu problemu.

Ekspozycja lamp Cleoni w Warszawie

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, gdzie prezentujemy różne modele lamp tego producenta. Do obejrzenia zarówno kinkiety gipsowe, lampy drewniane jak i wzory lamp technicznych. Lampy Cleoni są cenione i trafiają w gusta naszych klientów. Dlatego też  jesteśmy pewni, że wybór tych lamp będzie bardzo dobrą Państwa decyzją.


Tagi: cleoni, cleoni lampy, cleoni oświetlenie, lampy cleoni, oświetlenie cleoni, lampa sufitowa cleoni, lampa cleoni.

Koszyk