Cleoni - lampy i oświetlenie w Warszawie

Cleoni - lampy atrakcyjne cenowo

Cleoni jest znanym i działającym od bardzo długiego czasu, producentem lamp i systemów oświetleniowych. W swojej ofercie proponuje swoim klientom zarówno lampy dekoracyjne, jak i typowo techniczne. Przy czym pod pojęciem techniczne ukrywają się także lampy wykorzystywane w aranżacjach prywatnych domów czy też mieszkań. Z tego powodu, produktami tej firmy możemy zaaranżować oświetlenie do całego domu. Współpracując z Cleoni od długiego czasu i znając jakość wyrobów tej firmy, możemy polecić lampy i oświetlenie Cleoni, jako bardzo dobry produkt w stosunkowo niskiej cenie. W ofercie tego polskiego producenta znajdziemy zarówno lampy gipsowe i ceramiczne. Charakterystyczną cechą jest możliwość ich pomalowania zwykłą farbą do ścian na dowolny kolor. Oferta lamp zawiera również lampy dekoracyjne, wykonane przeważnie ze sklejki lub blachy stalowej lakierowanej. Oferta oświetlenia Cleoni jest bardzo bogata, praktycznie cały dom czy mieszkanie można oświetlić z wykorzystaniem produktów tej jednej firmy.


Lampy Cleoni - drewniane, gipsowe, metalowe

W przypadku lamp drewnianych do dyspozycji mamy około 10 różnych kolorów i wybarwień fornirów naturalnych, zaczynając od sosny lub buku, a kończąc na wenge czy zebrano. Lampy metalowe, lakierowane proszkowo, mogą występować w ponad 80 różnych kolorach z palety RAL, a także w złotej czy srebrnej folii. Lampy Cleoni produkowane są także w stylu technicznym, czego najlepszymi przykładami jest bardzo popularny reflektorek naścienny i do szyn prądowych - Gabi, a także bardzo popularne lampy sufitowe Dot i Ster.
Oferta i różnorodność jest bardzo szeroka, a patrząc na ceny jest także bardzo dostępna w przypadku, gdy szukamy rozwiązań budżetowych dla naszego oświetlenia. Jeszcze raz musimy podkreślić, że jest to polski producent oświetlenia, z ugruntowaną od wielu lat pozycja na rynku. Jeżeli coś się stanie z naszą lampą nawet długo po okresie gwarancyjnym, mamy pewność, że firma ta pomoże nam w rozwiązaniu problemu.

Ekspozycja lamp Cleoni w Warszawie

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego w Warszawie, gdzie prezentujemy różne modele lamp tego producenta. Do obejrzenia zarówno kinkiety gipsowe, lampy drewniane jak i wzory lamp technicznych. Lampy Cleoni są cenione i trafiają w gusta naszych klientów. Dlatego też  jesteśmy pewni, że wybór tych lamp będzie bardzo dobrą Państwa decyzją.


Tagi: cleoni, cleoni lampy, cleoni oświetlenie, lampy cleoni, oświetlenie cleoni, lampa sufitowa cleoni, lampa cleoni.

Koszyk