Lampy Eichholtz

Lampy i oświetlenie Eichholtz

Holenderska firma Eichholtz to bardzo znana na rynku europejskim firma promująca produkty w stylu New York, Art Deco. Swoją siedzibę ma praktycznie w Amsterdamie, około 10 minut drogi samochodem od lotniska Schiphol.
Firma ta zajmuje się głównie dystrybucja mebli, produkowanych na jej zamówienie i tworzonych według jej wzoru. Zakres oferty firmy Eichholtz obejmuje również różnego rodzaju dodatki do mebli, zaczynając od luster i dywanów, poprzez świeczniki i tacki kończąc. Oczywiście, między tym wszystkim znajdujemy ogromną ofertę oświetlenia utrzymaną w stylu dopasowanym do mebli.

Promocje listopad


Eichholtz to piękne wnętrza

Na stronie tej firmy znajdziemy filmy pokazujące wnętrza / pokoje urządzone za pomocą produktów przez nich oferowanych. Wszystkie aranżacje pokazane tam wyglądają przepięknie, bardzo gustownie i elegancko.
Ze względu na główny charakter naszej działalności - skupiający się na oświetleniu - oraz ograniczoną powierzchnię ekspozycyjną, skupiliśmy się na promocji lamp Eichholtz w naszych salonach. Jeżeli jednak są Państwo zainteresowani zakupem mebli czy też innych dodatków tego producenta, prosimy o kontakt z nami. Wszystkie przedmioty oferty tej firmy są u nas dostępne na zamówienie w atrakcyjnych cenach. Szczególnie przy większych zakupach towarów z Holandii z tej firmy.

Koszyk