Lampy industrialne

Lampy industrialne nadadzą pomieszczeniu unikalny, i zarazem surowy charakter. Świetnie podkreślają wyjątkowy styl mieszkania, nawiązując swoim designem do hal przemysłowych i nowojorskich loftów. Lampy industrialne świetnie prezentują się w nowoczesnych apartamentach z wysokim sufitem. Takie lampy sufitowe wyjątkowo korzystnie wypadną w otoczeniu stylizowanych starych cegieł, metalicznych dodatków, dużych okien i otwartej przestrzeni.

W naszym sklepie skupiliśmy się wyłącznie na sufitowych lampach wiszących, które występują w różnej kolorystyce, również w bardzo obecnie popularnych odcieniach metalicznych (np. lampy producenta Italux, Kaspa). Z uwagi na punktowy charakter światła wiszących lamp industrialnych, najlepiej sprawdzają się one w roli oświetlenia nad stołem w salonie lub jadalni. Można jednak wykorzystać kilka lamp w stylu industrialnym, aby zapewnić w pomieszczeniu jeszcze więcej światła.Italux Laredo

Italux Laredo

Lampa Laredo z Italux dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych.
513 złKup teraz
Italux Madison

Italux Madison

Industrialna lampa wisząca Madison z Italux dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych.
998 złKup teraz
Cleoni Onofre

Cleoni Onofre

Lampa bardziej w stylu loft niż industrialnym, bardzo charakterystyczna w formie. Cleoni Onofre , bo o tej lampie mowa, przeznaczona jest do dużych lub wręcz bardzo dużych pomieszczeń. Zaprojektowana na 15 źródeł światła, włączanych...
4.737 zł Kup 
Britop Trinity

Britop Trinity

Lampa wisząca Britop Trinity. Wersja w błyszczącym chromie. Od dołu zamocowana szybka rozpraszająca światło oraz maskująca żarówkę. Regulowana długość lampy.
958 zł Kup 
Britop Trinity

Britop Trinity

Lampa wisząca Britop Trinity. Wersja w antycznym brązie. Od dołu zamocowana szybka rozpraszająca światło oraz maskująca żarówkę. Regulowana długość lampy.
878 zł Kup 
Britop Trinity

Britop Trinity

Lampa wisząca Britop Trinity. Lama w kolorze antycznego brązu. W kolekcji także lampy w tym kolorze o większej średnicy oraz w chromie. Od dołu zamocowana szybka rozpraszająca światło oraz maskująca żarówkę. Regulowana długość lampy.
878 zł Kup 
Britop Trinity

Britop Trinity

Mała wersja lampy wiszącej Britop Trinity. Wersja w błyszczącym chromie. Od dołu zamocowana szybka rozpraszająca światło oraz maskująca żarówkę. Regulowana długość lampy.
814 zł Kup 
Kaspa Nautilius L

Kaspa Nautilius L

Lampa wisząca Nautilius Kaspa - największa z lamp z tej serii.
799 złKup teraz
Kaspa Nautilius M

Kaspa Nautilius M

Lampa wisząca Nautilius Kaspa w wersji rozmiarowej średniej.
699 złKup teraz
Kaspa Nautilius S

Kaspa Nautilius S

Lampa wisząca Nautilius Kaspa występuje w trzech rozmiarach i trzech wersjach kolorystycznych. Loftowy styl lampy predysponuje ją do wnętrz urządzanych właśnie w takim stylu. W zależności od wielkości lampy, mamy inny rodzaj i maksymalną...
299 złKup teraz

wabusiness template