Lampy Maxlight

Od-Do

Lampy Maxlight - pełny zakres oświetlenia

Zaczynając od lamp wpuszczanych w sufit podwieszany, poprzez proste formy lamp sufitowych, możemy dotrzeć do oferty lamp bardzo dekoracyjnych, w tym także kryształowych.
Dzięki dużemu magazynowi lamp tej firmy w Polsce, terminy realizacji zamówień wynoszą 3-4 dni robocze. Oczywiście pod warunkiem, że lampy Maxlight są dostępne na magazynie.

Oświetlenie Maxlight to wyższa półka

Firma skupia się na oferowaniu swoim klientom lamp z wyższego poziomu, niż konkurencja. Wzory lamp - w większości przypadków - są przemyślane, a forma lamp nadaje się do eleganckich pomieszczeń. Naszym zdaniem wybór lamp z portfolio tej firmy uchroni nas przed powieszeniem w domu czegoś, czego będziemy się musieli wstydzić. Również poziom cen tych lamp wskazuje na to, że są to lampy dobrze zrobione jakościowo oraz wzorniczo.

Rodzaje oświetlenia w ofercie Maxlight lampy

Krakowski dystrybutor oferuje różne typy lamp, co umożliwia mu kompleksowe zaopatrzenie nawet większych inwestycji. Zaczynając od prostych oczek halogenowych, poprzez lampy wpuszczane w sufit karton-gips, prostych lamp sufitowych do oświetlenia ogólnego, kończąc na eleganckich lampach z abażurami z tkaniny a także na lampach kryształowych. Po drodze oczywiście lamki na biurko oraz lampy podłogowe. Jednym słowem wszystko, co jest potrzebne do urządzenia wnętrza w oświetleniu.

Lampy Maxlight - nasze rekomendacje

Z oferty firmy Maxlight możemy zarekomendować parę produktów. I tak :
Maxlight Amsterdam - ładna seria lamp klasycznych z abażurem z tkaniny w ciepłym, białym odcieniu.
Maxlight Charlotte - piękne, klasyczne wraz z kinkietyem do eleganckich wnętrz.


Koszyk