Lampy Sotto Luce

Od-Do

Lampy Sotto Luce to czyste, proste formy

Istotą kolekcji Sotto Luce jest połączenie nowoczesnych rozwiązań technologicznych ze sztuką tradycyjnego rzemiosła opartego na produkcji ręcznej. Szklane klosze są formowane ręcznie ze szkła sodowego, dzięki czemu możliwe jest dopracowanie każdego egzemplarza w najdrobniejszych szczegółach. W połączeniu z wysokiej jakości stalą nierdzewną czy materiałami od jednego z najlepszych europejskich dostawców, powstają eleganckie w swej prostocie, ponadczasowe i funkcjonalne produkty zdolne zadowolić najbardziej wymagających odbiorców. Stanowią idealne dopełnienie różnorodnych wnętrz – oficjalnych, surowych wnętrz biurowych; eleganckich przestronnych salonów; ciepłych, klimatycznych sypialni, a także wymykających się wszelkim konwenansom, zwariowanych stylistycznie pokojów młodzieżowych.

Sotto Luce to synonim światła okiełznanego przez człowieka po to, by rozświetlać, akcentować, tworzyć nastrój i funkcjonalną przestrzeń na wiele okoliczności. Tłumacząc dosłownie, Sotto Luce oznacza „pod światłem”, zaś w wolnym tłumaczeniu może oznaczać grę światłem. Umiejętnie dobrane, lampy Sotto Luce skierują światło tam, gdzie zechce użytkownik – pozwolą nadać każdemu wnętrzu indywidualny styl, stając się tłem albo grając w nim główną rolę. Tutaj każde rozwiązanie jest możliwe i każdy projekt niepowtarzalny.

Mnogość wariantów lamp Sotto Luce

Tym, co zdecydowanie wyróżnia tę markę pośród wielu obecnych na rynku różnorodnych ofert jest zindywidualizowane podejście do klienta i jego potrzeb. To odbiorca decyduje o ostatecznym wyglądzie zamawianego produktu – może dobrać zarówno kolorystykę jak i wielkość poszczególnych komponentów. Do jego dyspozycji jest zawsze aktualna lista możliwych wariantów dla poszczególnych elementów lampy. Można wybrać kolor wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni klosza, kolor kabla elektrycznego, linek podwieszenia oraz metalowej osłonki przyłącza podsufitowego. Istotną pomoc w wyborze stanowi unikalne oprogramowanie Sotto Luce Individual oferowane przez producenta. Jest to darmowa aplikacja przeznaczona na wszystkie urządzenia mobilne, pracujące zarówno na oprogramowaniu Android jaki McOs. Zawiera bazę aktualnych kolekcji, wszystkich dostępnych modeli lamp wariantów materiałowych i kolorystycznych, pozwalając samodzielnie zestawiać poszczególne elementy. Za każdym razem użytkownik może również zobaczyć, jak stworzony przez niego egzemplarz będzie się prezentować w wybranym wnętrzu. Rozwiązanie takie pozwala przetestować wiele wariantów, zanim klient ostatecznie zdecyduje się na zakup. Ogromna liczba wariacji umożliwia komfortowe i łatwe projektowanie unikatowych zestawów oświetleniowych, idealnie dopasowanych do koncepcji każdego wnętrza bez ryzyka rozczarowania czy błędu aranżacyjnego.

Filozofią Sotto Luce jest tworzenie designerskich lamp, co w rozumieniu twórców marki oznacza połączenie wartości użytkowej i artystycznej w każdym powstającym egzemplarzu. Wszystkie produkty idealnie łączą zalety dobrego, bezpiecznego oświetlenia pomieszczeń z unikalnie dopasowanymi do wnętrza walorami projektowymi. Jasne, ukierunkowane i klarowne światło w połączeniu z możliwością regulacji kierunku padania, pozycji a nawet jego jasności stanowi o praktycznych walorach lamp Sotto Luce. Osobisty sznyt nadany w procesie projektowania przez nabywcę lub architekta oraz starannie wykonany każdy egzemplarz lampy podkreślają indywidualny charakter wnętrza. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest połączenie indywidualistycznego podejścia do każdego projektu z możliwą powtarzalnością konkretnych rozwiązań w nieograniczonej liczbie egzemplarzy. To właśnie odróżnia nowoczesny design oparty o najnowsze technologie wytwórcze i programistyczne od tradycyjnej sztuki użytkowej bazującej na unikalności każdego egzemplarza, które co prawda czynią go wyjątkowym, ale i niemożliwym do powielenia.

Dobre wzory lamp i dobre ceny

A wszystko to przy jednoczesnej trosce o środowisko naturalne oraz portfel użytkownika. Produkty Sotto Luce to połączenie najwyższej jakości trwałych materiałów ze starannym wykonaniem oraz ergonomią użytkowania. Lampy Sotto Luce są projektowane w zgodzie z założeniami optymalizacji wykorzystania światła dla uzyskania jak najlepszych warunków użytkowych przy minimalizowaniu zużycia energii.

Sotto Luce – uniwersalna, ponadczasowa prostota projektu w połączeniu z najwyższej jakości materiałami, i starannym wykonaniem.

Koszyk