Lampy techniczne

Lampy techniczne sufitowe stanowią oddzielną podkategorię opraw oświetleniowych o bardzo szerokim zastosowaniu. Przynależność do kategorii głównej ‘‘lampy sufitowe” determinuje najpopularniejsze, ale nie jedyne, miejsca ich montażu. Nasz sklep z lampami oferuje również oprawy techniczne przeznaczone do montowania ścianach. Warto szerzej przyjrzeć się tej kategorii, ponieważ jej nazwa może rodzić niewłaściwe skojarzenia. Nowoczesne i klasyczne oświetlenie techniczne sufitowe sprawdzi się nie tylko w warsztatach, czy halach przemysłowych, ale również w domach i mieszkaniach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zakupów zarówno w sklepie online, jak i stacjonarnie.

Nowości kwiecień - Lampy wewnętrzne


Oświetlenie techniczne – co to jest?

Nowoczesne lampy techniczne znacznie różnią się od oprawek osłoniętych drucianą siatką montowanych w warsztatach czy garażach. Modele dostępne na rynku znajdą zastosowanie jako element oświetlenia domowego czy biurowego. Techniczne lampy sufitowe można scharakteryzować następująco:

  • To lampy o minimalistycznej formie, pozbawione zbędnych detali.
  • Wykonane z najwyższej jakości materiałów, są trwałe i solidne.
  • Łatwo stapiają się z otoczeniem, nie zaprzątając uwagi użytkowników.
  • Za emisję światła w oprawach technicznych odpowiadają żarówki halogenowe, świetlówki lub diody LED.

Oświetlenie techniczne LED to nowoczesna opcja dla osób troszczących się o środowisko oraz ceniących ekonomiczne rozwiązania. Lampy LED są energooszczędne, cechują się długą żywotnością, a ponadto są ekologiczne. Dzięki nowoczesnemu designowi techniczne oświetlenie LED wpasuje się w dowolne wnętrze.

Lampa techniczna sufitowa - różnorodne zastosowania

Obecnie lampy techniczne są wykorzystywane jako oświetlenie wewnętrzne niemal we wszystkich rodzajach pomieszczeń. Co ciekawe, nie ustępują one w niczym najlepszym projektom designerskim. Oprawy techniczne mogą nadać ciekawego charakteru każdemu wnętrzu.

Korytarze i hole w przestrzeniach komercyjnych i prywatnych

Oświetlenie długiej i wąskiej przestrzeni z wykorzystaniem lamp technicznych to dyskretne i nieprzytłaczające rozwiązanie. Oprawy techniczne rozpraszają mrok jednocześnie pozostając niezauważone.

Pokój dzienny

Intensywnie świecące punkty rozmieszczone na całej powierzchni sufitu mogą być jedynym rozwiązaniem pełnego oświetlenia pomieszczenia. Z kolei lampy techniczne zastosowane miejscowo wydobędą walory dekoracji ściennych lub podświetlą część wypoczynkową.

Biura, sale konferencyjne, szkoły

Miejsca użyteczności publicznej, gdzie spędza się dużo czasu pracując, potrzebują jasnego oświetlenia. Stworzy ono warunki przyjazne oczom i sprawności intelektualnej. Wyposażone w odpowiednie żarówki, lampy techniczne doskonale sprawdzą się w tej roli.

Gdzie kupić lampy techniczne w dobrej cenie?

W asortymencie naszego sklepu internetowego strefalamp.pl znajdą Państwo lampy techniczne pochodzące od najlepszych producentów. Wysoką jakość łączymy z atrakcyjną ceną.

 
 
Koszyk