Oświetlenie magnetyczne, lampy magnetyczne

Oświetlenie magnetyczne - klasyka i elegancja

Proste, geometryczne formy od zawsze stanowią bazę dobrego smaku. W tym kontekście wybór systemu oświetlenia bazującego na prostych i delikatnych formach nie jest dla nikogo zaskoczeniem.

Przeglądając aranżacje wnętrz można zauważyć, że proste linie świetlne, które uzyskujemy stosując system oświetlenia magnetycznego, przykuwają nasz wzrok. Wnętrza, które widzimy na tych aranżacjach, są niezwykle eleganckie. Zachowując prostotę w doborze elementów wystroju mieszkania lub domu, otrzymamy piękny efekt, lekkość i ponadczasowość.

Lampy magnetyczne tworzące proste linie świetlne

Długie, proste linie, które tworzy konstrukcja tego systemu, oparta na szynach magnetycznych, możemy uzupełnić na kilka sposobów:

  • stosując proste lampy magnetyczne w kształcie świecących, prostych linii
  • używając prostych lamp wyposażonych w punkty świetlne, wykorzystujące diody led o dużej mocy, dające przyjemne, komfortowe światło
  • dodając do rozwiązania reflektory kierowane, których strumień światła może doświetlić oddalone miejsca, rozświetlić zakamarki pomieszczenia lub wskazać na piękny obraz na ścianie
  • używając małych lamp wiszących w formie tub lub małych kulek, jeśli chcemy oświetlić na przykład blat roboczy lub stół

 

Gdzie się sprawdzi oświetlenie magnetyczne?

Z  naszych doświadczeń wynika, że zastosowanie tego rozwiązania jest idealne do większych powierzchni lub tam, gdzie potrzebujemy dużej ilości światła.

idealnie więc oświetlimy w ten sposób salon, czy też pokój wypoczynkowy. Doskonale możemy doświetlić kuchnię, przy okazji wykorzystując lampy magnetyczne jako element aranżacji wnętrza.

Dobrym pomysłem jest zastosowanie systemu  oświetlenia magnetycznego w korytarzach Twojego domu. Miej też na uwadze że tutaj ten rodzaj oświetlenia może zrobić duże wrażenie na osobach odwiedzających Ciebie - szczególnie stosując czarny kolor szyn i lamp magnetycznych, który podkreśla jego harmonię i elegancję.

Jeśli chcesz stworzyć w domu linie świetlne, to zastosuj nasz sprawdzony system. Stosowane w nim lampy magnetyczne mają bardzo dobrą jakość, mają atrakcyjną cenę, mają serwis pogwarancyjny. Stworzone z ich pomocą układy lamp cieszą już wielu klientów w Warszawie i w różnych zakątkach Polski.

System magnetyczny sterowanie ZigBee

W ofercie posiadamy lampy magnetyczne sterowane za pomocą protokołu ZigBee 3.0. To najlepszy system do sterowania urządzeniami w domu. Możesz do centralki sterującej podłączyć różne urządzenia, w tym rolety, termostaty grzejnikowe, stacje pogodowe, sterowniki w gniazdach i wiele innych.

System magnetyczny sterowanie Bluetooth

Również popularny system komunikacji, wykorzystany do sterowania oświetleniem. W ofercie także lampy magnetyczne ze sterownikiem Bluetooth. O ofertę pytaj w naszych sklepach stacjonarnych.

System magnetyczny na naszej ekspozycji

Posiadamy dwa sklepy stacjonarne w Warszawie. W każdym z nich możesz na żywo zobaczyć lampy magnetyczne. Pokażemy Ci system montowany natynkowo oraz taki, który jest przeznaczony do sufitów podwieszanych. Szyny magnetyczne mamy dostępne od ręki. Na magazynie staramy się mieć także dostępne popularne magnetyczne lampy w postaci linii oraz świecących punktów.

Koszyk