Oświetlenie szynowe - lampy i reflektory

Oświetlenie szynowe jest to bardzo popularne rozwiązanie, które znajduje zastosowanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Wysoka funkcjonalność i walory użytkowe systemów oświetlenia montowanego na szynoprzewodzie polegają na wygodnym rozmieszczeniu lamp i reflektorków na szynie. Ich dodatkową zaletą jest możliwość dostosowania oświetlenia do własnych potrzeb. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie doświetlić praktycznie każde wnętrze. Możliwość zastosowania nowoczesnego systemu szynowego z reflektorami LED z pewnością ucieszy osoby, które cenią sobie energooszczędność, wygodę i funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny.

Promocje październik

Oświetlenie na szynoprzewodzie - modne i nowoczesne

Szynowe systemy oświetleniowe umożliwiają wygodną zmianę położenia lamp. Oświetlenie wewnętrzne tego typu pozwala również na dodanie lub przesunięcie źródła światła w celu doświetlenia pożądanego miejsca. Dzięki temu, możliwe jest uzyskanie ciekawych i estetycznych efektów świetlnych. Reflektory szynowe doskonale sprawdzą się jako elementy oświetlenia domowego oraz biurowego. System szynowy pasuje do każdego pomieszczenia, zarówno tego o klasycznym, jak i nowoczesnym designie. W sklepie internetowym strefalamp.pl, oraz w naszych punktach stacjonarnych znajdą Państwo szeroki wybór modnych i nowoczesnych lamp szynowych LED oraz klasycznych. Pomogą one stworzyć niepowtarzalne aranżacje świetlne, które dodadzą uroku każdemu wnętrzu.

Oświetlenie szynowe - zalety

Oświetlenie na szynie ma wiele zastosowań. Sprawdzi się w domach, biurach i sklepach. Zaletą jest to, że można w nim zastosować dowolne żarówki. Na przykład lampy LED sprawią, że aranżacja świetlna będzie nie tylko zjawiskowa, ale również przyjazna dla środowiska. Reflektory na szynie można wykorzystać między innymi w:
  • kuchni - do doświetlenia blatów roboczych;
  • pomieszczeniach ze skośnym sufitem;
  • sklepach - na powierzchniach wystawowych i w witrynach;
  • galeriach - do oświetlenia obrazów lub fotografii.
Oświetlenie szynowe nie musi składać się tylko z reflektorków. Na szynie możemy zawiesić również lampy wiszące (pod warunkiem, że ich waga to maksymalnie 2kg). Mamy wtedy możliwość przesuwania ich wzdłuż szyny i umieszczenia dokładnie tam, gdzie są w danej chwili potrzebne.

Reflektory na szynoprzewód w atrakcyjnej cenie - gdzie kupić?

Nasz sklep z lampami stanowi gwarancję produktu od znanych i sprawdzonych producentów. Oferowane przez nas lampy stanowią połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. W przypadku oświetlenia w systemie szynowym należy pamiętać, że jego niezbędną część stanowi odpowiednio dostosowany osprzęt. Jego elementy również odnajdą Państwo w naszym sklepie online oraz stacjonarnie. Oferujemy zarówno szynoprzewody 3 fazowe do montażu na suficie, jak również wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak:
  • złączki zasilające,
  • łączniki,
  • zawiesia.
Posiadamy również wiele modeli reflektorków do szyn trójfazowych, zarówno na tradycyjne żarówki halogenowe i LED-y, jak również reflektorki 3f ze zintegrowanym źródłem światła.