Profile led. Profil do taśm ledowych

Brak produktów spełniających kryteria

Dlaczego warto kupić profil led?

Profile LED mają mnóstwo zalet. Z jednej strony pozwalają zamaskować taśmę, co wpływa na estetykę pomieszczenia, w których zamontowana jest taśma led. Zastosowanie profili może zmienić wygląd wnętrza, jeśli montujesz taśmę na przykład pod meblami, czy na schodach. W przypadku, w którym montujesz paski ledowe na suficie podwieszanym, nie musisz aż tak bardzo przejmować się kwestią estetyki.

Podniesienie walorów estetycznych to niejedyna zaleta profili do taśm ledowych. Dzięki temu, że profil ledowy zapewnia też bezpieczeństwo, nie musisz martwić się, że taśma zostanie mechanicznie uszkodzona bądź nastąpi awaria diod w wyniku zawilgocenia. Co więcej, profil aluminiowy do taśmy led jest elementem wydłużającym trwałość działania diod. Zabezpiecza przed ich przegrzaniem.

Uzyskaj jednolitą linię światła, stosując profil do taśmy led

Efekt punkcików świetlnych to częste zjawisko, ale nie w każdym przypadku estetycznie się prezentuje. W sytuacji, w której profil z paskiem led jest schowany w środku, to efekt nie stanowi żadnego problemu. Kłopot pojawia się w chwili, gdy chcesz umieścić profil do taśmy led w podwieszanym suficie bądź ścianie. Aluminiowy profil do led pomoże Ci rozwiązać ten problem. Jeśli dobierzesz do profili aluminiowych odpowiedni pasek, uzyskasz efekt jednolitego świecenia na całej długości. 

Gdzie wykorzystać profil ledowy?

Profile do taśm ledowych możesz używać praktycznie w każdym miejscu. Chętnie wykorzystywane są one przez naszych klientów zarówno na użytek prywatny (na przykład w mieszkaniach, domkach jednorodzinnych), jak i firmowy (profile led często montuje się w biurach, hotelach, czy restauracjach). Zresztą to bardzo popularne rozwiązanie, które montowane jest również w obiektach użyteczności publicznej. Profile led możesz zamocować nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz budynku, na przykład w ogrodzie bądź na elewacji budynku.

Profil aluminiowy led – rodzaje

W naszym sklepie znajdziesz różne profile aluminiowe led. Poniżej lista z krótkim opisem poszczególnych opcji, które zamówisz na Strefalamp. Profile led wpuszczane – montuje je się najczęściej w zabudowie z płyt gipsowo-kartonowych, podwieszanych sufitach lub płytach meblowych. Montaż tego typu profili wymaga zrobienia otworu w powierzchni. Co warto dodać, wpuszczane profile wyposażone są w elementy maskujące krawędzie frezów.

Profil led nawierzchniowy – najczęściej mocuje się je nad blatami kuchennymi czy na podwieszanych sufitach. W naszym sklepie znajdziesz profile o różnych szerokościach czy długościach.

Profile kątowe (narożne) – z ich pomocą można oświetlić narożniki lub kąty wewnętrzne (na przykład schodów, czy w gablotach). Profil led kątowy mocujesz w miejscu styku płaszczyzny pionowej i poziomej. Modele kierują źródło światła pod odpowiednim kątem, np. 45 stopni.

Profil do płyt g-k to kolejna opcja w naszym asortymencie. Z jego pomocą stworzysz eleganckie i efektowne proste linie światła. Niezależnie, czy płyta z karton gipsu będzie stanowiła ścianę, skos, czy też sufit Twojego pomieszczenia.

Montaż profili do led

Montaż profili do led jest niezwykle łatwy i bez problemu możesz go samodzielnie wykonać. Najczęściej profile montuje się na dwustronnych taśmach samoprzylepnych, ale nie jest to jedyna opcja. Możesz je też zamontować za pomocą uchwytów. Gdy montujesz profile do led w pomieszczeniu, które jest narażone na wilgoć, jak to ma miejsce w przypadku łazienki, to pamiętaj o tym, aby zabezpieczyć profile silikonem. Jeśli wybierzesz profile led na elewację budynku bądź do ogrodu, wybierz model o wysokiej wytrzymałości mechanicznej.

Profile led wpuszczane, podtynkowe, sufitowe – szeroki wybór profili w Strefalamp

W naszym sklepie internetowym mamy ciekawą ofertę różnych profili led. Znajdziesz u nas m.in.: profil led wypuszczany, profil led podtynkowy, czy profil led sufitowy. Szeroka gama modeli, która jest dostępna w naszej ofercie, sprawi, że z pewnością w Strefielamp.pl zamówisz dokładnie taki profil led, jakiego szukasz.

Naszym priorytetem jest stworzenie oferty, która zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Z tego powodu z ogromną dbałością dobieramy profile led do oferty. Współpracujemy jedynie z cenionymi i renomowanymi producentami. Tylko w taki sposób jesteśmy w stanie zapewnić Ci najwyższe standardy produktów i usług.

Dlaczego warto wybrać profil do led z naszej oferty?

  • Dostępne profile do taśmy led wyróżnia precyzja wykonania.
  • Produkty łączą w sobie funkcjonalność i estetykę.
  • Kupisz je w atrakcyjnych cenach.

Spodobała Ci się nasza oferta, ale masz pytania? Nie wiesz, który profil do taśm led powinieneś wybrać? Zapraszamy do kontaktu! Możesz skontaktować się z nami telefonicznie bądź za pomocą wiadomości e-mail. Klientów, którzy mieszkają w Warszawie lub okolicach i preferują bezpośredni kontakt, zapraszamy do jednego z naszych dwóch salonów.

Koszyk