AQForm Squares 50X3 On 230V lampa sufitowa wyprzedaż

AQForm Squares 50X3 On 230V lampa sufitowa wyprzedaż

643 zł
 386 zł

Dostępność :
Natychmiast - mamy na magazynie
Materiał :
Aluminium
Klasa szczelności :
IP 20
Wysokość w cm:
10
Szerokość w cm :
9.6
Głębokość w cm :
28.5
Ilość źródeł światła :
3
Kolor :
Czarny
Źródło światła :
3 x 50W GU10
Zasilanie :
230V
Źródło światła w komplecie :
Nie
Opis

Oprawa AQForm Squares 50X3 On 230V to nieduża lampa natynkowa na 3 źródła światła, przeznaczona do montażu na suficie. Należy do minimalistycznej serii Squares 2000, obejmującej kilka zróżnicowanych typów opraw. Model Squares 50X3 On 230V został wyposażony w prostą podłużną oprawę, przypominającą pudełko z wyciętymi obok siebie 3 otworami na źródła światła. Osadzone wewnątrz oprawy żarówki halogenowe mają możliwość niezależnego obrotu i odchylenia o 120° każda, co pozwala ustawić kąt padania światła zgodnie z oczekiwaniami.

Minimalistyczna forma, niewielkie gabaryty oraz eleganckie i ponadczasowy design pozwalają zastosować oprawę w każdym rodzaju wnętrza – prywatnym i komercyjnym, niezależnie od stylu aranżacji. Pojedyncze oprawy tego typu świetnie doświetlają wybrane fragmenty przestrzeni, ale ułożone w serię mogą posłużyć jako nowoczesne oświetlenie główne, zostawiając miejsce na ozdobę pomieszczenia innym elementom dekoracyjnym.

*Dostępna tylko jedna sztuka. Prosimy o kontakt przed dokonaniem zakupu w celu potwierdzenia dostępności. Wyprzedaż z ekspozycji.

Koszyk