Żyrandole

Żyrandol to jeden z popularniejszych swego czasu rodzajów oświetlenia. Współczesne modele można dopasować do stylu dowolnego pomieszczenia. Pozwolą nie tylko wprowadzić do pokoju światło, ale również będą stanowiły gustowny element dekoracyjny. W sklepie internetowym strefalamp.pl odnajdą Państwo wiele modnych, nowoczesnych oraz klasycznych żyrandoli. Bogaty wybór z pewnością zachwyci wszystkich fanów tego rodzaju oświetlenia wewnętrznego. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami możemy zaoferować towary doskonałej jakości, które będą zdobić pomieszczenie i cieszyć oko przez długie lata. Zapraszamy do zakupu lamp online lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych w Warszawie. Oferujemy doskonały towar w atrakcyjnej cenie.
 

Lampa wisząca Quoizel Gotham 4

3926.00 zł

Hinkley Chandon 6

4142.00 zł

Żyrandol - krótka historia

Prekursorami tego typu oświetlenia były kute z żelaza średniowieczne konstrukcje zawieszone wysoko przy stropie. Zamiast żarówek posiadały świece. Świeciły słabym, mocno rozproszonym światłem. Wnętrze wypełnione było roztańczonymi cieniami, ponieważ każdy najdrobniejszy podmuch powietrza wprawiał w ruch płomienie. Korzystanie z takiego oświetlenia nie było komfortowe. Kiedy Edison wynalazł żarówkę mogły zabłysnąć one pełnym blaskiem. Odtąd cieszyły oczy nie tylko światłem, ale przede wszystkim bogatym zdobieniem. Takie oświetlenie wewnętrzne stało się symbolem luksusu i ozdobą reprezentacyjnych pomieszczeń. Ceny niektórych, kunsztownie zdobionych egzemplarzy były niebotyczne, a ich rozmiary powodowały, że zawisnąć mogły jedynie w wysokich i przestronnych salonach.

Szeroka oferta żyrandoli

Zakup żyrandola nie przysparza dziś problemów – każdy sklep z lampami ma go w swojej ofercie, a ceny większości modeli nie przyprawiają już o zawrót głowy. Duży wybór sprawia, że z łatwością można znaleźć żyrandol odpowiedni do:

Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia! Warto pamiętać, że żyrandol znajdzie zastosowanie nie tylko jako przedmiot użytkowy, ale również dekoracyjny. Współczesne modele żyrandoli cechują się wysoką jakością materiałów i starannością wykonania. Między innymi dlatego sprawdzą się jako elementy oświetlenia domowego czy biurowego. Większość z nich z powodzeniem może stać się jednym z głównych elementów dekoracji wnętrza. Łącząc dekoracyjny żyrandol sufitowy z innymi punktami oświetleniowymi, takimi jak: oczka halogenowe, lampy LED, plafony czy kinkiety, można stworzyć niepowtarzalną aranżację świetlną.

Żyrandole do salonu i nie tylko

Żyrandole kryształowe będą stanowiły ozdobę reprezentacyjnych pomieszczeń, takich jak na przykład salon. Inne stylowe modele sprawdzą się również w pozostałych pomieszczeniach domu. Bogaty wybór modeli w naszym sklepie online sprawia, że każdy znajdzie coś odpowiadającego jego potrzebom.

Gdzie kupić doskonałe lampy - sklep internetowy lub salon w Warszawie?

W sklepie strefalamp.pl odnajdą Państwo nie tylko żyrandole, ale również nowoczesne oświetlenie LED i inne modele lamp. Oferujemy również niezbędny osprzęt. Zapraszamy do zakupów przez internet lub stacjonarnie w jednym z salonów na terenie Warszawy.

Koszyk