Kinkiety

Kinkiety czyli lampy ścienne, które mocujemy do ściany. Bardzo często możemy uzyskać ciekawe efekty świetlne na ścianach, czasami musimy powiesić kinkiet, żeby doświetlić hall czy też lustro. Lampy te bardzo często dają nam możliwość stworzenia nastrojowego oświetlenia, w szczególności w połączeniu z lampami podłogowymi lub biurkowymi.

W tej kategorii lamp możemy znaleźć następujące rodzaje kinkietów :

  • lampy nowoczesne - zazwyczaj są to lampy szklane, wykonane ze szkła dmuchanego czy też wyrabianego w sposób całkowicie zautomatyzowany. Najciekawsze formy znajdziemy w portfolio firmy Vistosi, Fabbian czy też Artemide.
  • lampy gipsowe - jak na przykład produkty firmy Cleoni, wszelkiego rodzaju Korytka, Omegi i Belki ścienne
  • lampy drewniane - zazwyczaj wykonane ze sklejki i pokryte fornirem w różnych wybarwieniach. Polecamy produkty polskiej firmy Cleoni.
  • lampy metalowe - bardzo techniczne, których producentem jest Aquaform, Labra czy też firma Chors. Jednym z częstych wyborów klientów są serie Set Raw z Aquaform oraz Thins z Chors.
  • lampy z abażurkami z tkaniny - bardzo często wykorzystywane do oświetlenia sypialni, w szczególności z połączeniem z lampką LED, którą można dowolnie kierować.

lampy LED - to lampy, w których są już wbudowane moduły LED lub też takie, gdzie zwykłe żarówki możemy zastąpić zamiennikami w technologii LED.

wabusiness template