Kinkiety

Kinkiety czyli lampy ścienne, które mocujemy do ściany. Bardzo często możemy uzyskać ciekawe efekty świetlne na ścianach, czasami musimy powiesić kinkiet, żeby doświetlić hall czy też lustro.<Kinkiety bardzo często dają nam możliwość stworzenia nastrojowego oświetlenia, w szczególności w połączeniu z lampami podłogowymi lub biurkowymi.

W tej kategorii lamp możemy znaleźć produkty:

  • kinkiety nowoczesne - zazwyczaj są to lampy szklane, wykonane ze szkła dmuchanego czy też wyrabianego w sposób całkowicie zautomatyzowany. Najciekawsze formy znajdziemy w portfolio firmy Vistosi, Fabbian czy też Artemide.
  • kinkiety gipsowe - jak na przykład produkty firmy Cleoni, wszelkiego rodzaju Korytka, Omegi i Belki ścienne
  • kinkiety drewniane - zazwyczaj wykonane ze sklejki i pokryte fornirem w różnych wybarwieniach. Polecamy produkty polskiej firmy Cleoni.
  • kinkiety metalowe - bardzo techniczne, których producentem jest Aquaform, Labra czy też firma Chors. Jednym z częstych wyborów klientów są serie Set Raw z Aquaform oraz Thins z Chors.
  • kinkiety z abażurkami z tkaniny - bardzo często wykorzystywane do oświetlenia sypialni, w szczególności z połączeniem z lampką LED, którą można dowolnie kierować.

Kinkiety LED - to lampy, w których są już wbudowane moduły LED lub też takie, gdzie zwykłe żarówki możemy zastąpić zamiennikami w technologii LED.

Nowości wrzesień - Kinkiety


wabusiness template