Linie świetlne Boxlab Box48

Od-Do

Linie świetlne na suficie i na ścianach.

Za pomocą naszego systemu Box48 można stworzyć różne warianty i układy lamp. Najprostszy wariant to jedna szyna przytwierdzona do sufitu. Jej długość może być praktycznie nieograniczona. Za pomocą złączek możemy stworzyć proste linie świetlne o dowolnej długości.

Jeżeli projekt zakłada uzyskanie kształtu kwadratu lub prostokąta, to system Box48 umożliwia stworzenie takiego rozwiązania. Z pomocą przychodzą nam złączki typu L oraz dodatkowo giętkie łączniki elektryczne. Ich zadaniem jest umożliwienie przekazania napięcia zasilającego na kolejne szyny połączone pod kątem prostym. Układ taki umożliwia stworzenie linii świetlnej na każdym z boków prostokąta.

Wpuszczane zasilacze do szyn

Oferta systemu Box48 zawiera dwa rodzaje zasilaczy.

Pierwszy z nich to zasilacz montowany na zewnątrz całego układu. Jest to prosty, montażowy zasilacz led, który wymaga swojego miejsca. Musi być ono dostępne - abyśmy w razie awarii mogli bezproblemowo wymienić zasilacz 48v. Z drugiej strony miejsce to musi zapewnić odprowadzanie ciepła, które będzie wytwarzane podczas pracy oświetlenia.

Drugi typ zasilacza - oznaczony jako Box48 Power Box - to specjalnie zaprojektowany zasilacz, który umieszczamy bezpośrednio w szynach systemu magnetycznego. Licuje się on z brzegiem szyny. Dzięki temu wygląda całość estetycznie. Musimy jednak pamiętać, że w miejscu jego montażu nie zamontujemy żadnej lampy.

Sterowanie ZigBee 3.0 Tuya - najlepsze rozwiązanie na rynku.

W wybranych modelach lamp zastosowaliśmy dodatkowy sterownik, działający w systemie ZigBee. Pozwala on na zdalne włączanie i wyłączanie lamp oraz na ich ściemnianie. Rozwiązanie oparte na protokole ZigBee 3.0, dzięki czemu możemy w swoim domu stworzyć w pełni automatyczny system sterowania oświetleniem. Lampy możemy wlączać panelami montowanymi na ścianie, przenośnymi pilotami, a także aplikacją na swoim smartfonie. Do systemu możemy podłączyć sterowniki żaluzji, termostaty grzejników, stajcję pogodową, gniazdka 230V oraz inne lampy, które aktualnie nie są sterowane żadnym systemem.

Koszyk