Żyrandole do sypialni

Żyrandol do sypialni ma chyba sens tylko wtedy, gdy dysponujemy bardzo wysokim pomieszczeniem. Wynika to z faktu, że pod lampą, która oświetla naszą sypialnię albo stoi łóżko, albo pod nią chodzimy. Raczej nie mamy możliwości powieszenia tej lampy nad stolikiem lub stołem, aby mogła wisieć dosyć nisko i aby nie przeszkadzała przy przemieszczaniu się. Dlatego warto rozważyć, przy urządzaniu mieszkania, czy nie lepiej w miejsce żyrandola do sypialni nie zastosować plafonu na sufit lub lampy w stylu ampla.

Lampa wisząca Quoizel Gotham 4

3926.00 zł

Nowości kwiecień - Lampy wewnętrzne


Żyrandole w sypialni to ryzykowne rozwiązanie

Urządzając mieszkanie zwracamy uwagę nie tylko na walory estetyczne przedmiotów, ale także na sprawy użytkowe i bezpieczeństwo. W przypadku sypialni stosowanie lamp wiszących jest ryzykowne. Wieszając taką lampę nad łóżkiem musimy zawsze mieć na uwadze to, że możemy ją łatwo uszkodzić lub nawet potrącić ręką, podczas ścielenia łóżka lub przy wykonywaniu innych czynności, ściśle związanych z łóżkiem.

Gdzie kupić dobre oświetlenie w Warszawie?

Nasz sklep z lampami oferuje różnorodne rozwiązania oświetleniowe. Zarówno nowoczesne lampy do domów, jak i klasyczne żyrandole do dużych rezydencji. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego strefalamp.pl a także dwóch dużych ekspozycji stacjonarnych w Warszawie.

Koszyk