Kinkiety do salonu

Kinkiety do salonu to, wśród całej gamy lamp stosowanych w mieszkaniu, przeważnie elementy, które umożliwiają uzyskanie nastrojowego oświetlenia we wnętrzu, w którym zazwyczaj odpoczywamy. Główne światło salonu to przeważnie oświetlenie górne, którego zadaniem jest doświetlenie całego pomieszczenia. Kinkiety zaś wprowadzają albo dodatkową ilość światła - w przypadku takiej konieczności, lub czasami są jedynie dekoracją wnętrza, a ich funkcja oświetleniowa schodzi na plan dalszy. Niezależnie od powyższego, kinkiety do salonu mogą przybierać różną postać. Dla jednych to lampy nad obraz, które dyskretnie podświetlają grafiki czy akwarele, skupiając uwagę na tym elemencie wystroju. Dla innych to lampy generujące efekty świetlne widoczne po ich włączeniu. Inni zaś szukają takich lamp, które same w sobie są dekoracją, które dla nich stanowią podstawowy element dekoracji salonu. W zależności więc od gustu klienta oraz jego potrzeb, jako kinkiety do oświetlenia salonu stosowane są inne rozwiązania.

Artemide Mesmeri

953.00 zł
 838.64 zł

Kinkiety do salonu - ich rola w pomieszczeniu

W większości przypadków kinkiety do salonu mają pełnić rolę dekoracyjną. Funkcję oświetlenia pomieszczenia pełnią lampy sufitowe. Jest to zrozumiałe, ponieważ generalnie bardzo trudno jest wykorzystać lampę wiszącą na wysokości powiedzmy 180cm do oświetlenia 30m2 salonu. I tego typu lampy mogą Państwo znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego.

Gdzie kupić kinkiety do salonu ?

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu strefalamp.pl. Jeśli jednak chcą Państwo na żywo obejrzeć wybrane przez siebie lampy, zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów. Znajdują się one w Warszawie i prezentują dużą różnorodność lamp.

Koszyk