Żyrandole do salonu

Żyrandole do salonu to typ oświetlenia najczęściej wybierany, jako główne oświetlenie tej części mieszkania. Oprócz funkcji oświetleniowej posiadają także walor dekoracyjny. Z tego powodu ich wybór przysparza tyle problemów naszym klientom. Zdecydowanie jest to lampa, która ma szczególne miejsce w oświetleniu mieszkania. Ponieważ żyrandole do salonu stanową wizytówkę domu, ich wybór powinien być dokładnie przemyślany.

Lampa wisząca Quoizel Gotham 4

3926.00 zł

Rodzaje żyrandoli do salonu

Aktualne trendy, panujące w branży oświetleniowej, niestety nie są jednoznaczne. Jako żyrandole do głównego oświetlenia salonu stosowane są zarówno proste, geometryczne formy lamp natynkowych, wpuszczane w karton-gips praktycznie niewidoczne formy świetlne, a także dekoracyjne lampy sufitowe i wiszące. Wśród lampy wiszących największy efekt wizualny osiągniemy stosując lampy w formie żyrandoli, posiadające kilka punktów świetlnych i tworzących dosyć dużą i wyraźną bryłę, która rzuca się w oczy.

Jaki kupić żyrandol do salonu

Mnogość form i stylów żyrandoli do salonu może nas przytłoczyć. Zacznijmy jednak od naszego stylu, w którym urządzamy nasze mieszkanie. Warto zapoznać się z przykładami aranżacji wnętrz prezentowanych na portalach branżowych, a później skonfrontować to z ofertą sklepu z lampami. Zawężenie typów lamp - czy ma to być nowoczesne oświetlenie, czy też lampy tradycyjne, umożliwi nam sprawniejsze podejmowanie decyzji, bez tracenia czasu na niepotrzebne rozpatrywanie różnych opcji, które na samym końcu nie są w naszym guście.

Żyrandole Warszawa - gdzie kupić?

Sklep z lampami strefalamp.pl pokazuje pewne możliwości w wyborze żyrandoli, w szczególności tych do salonu. Zapraszamy również do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie, gdzie służymy także wieloma katalogami lamp oraz ekspozycją, gdzie na żywo można zobaczyć wybrane oświetlenie.

Koszyk