Kinkiety do sypialni

Cała gama kinkietów do czytania, czyli lamp mocowanych przy łóżkach, które służą jako lampka doświetlająca.
Prezentujemy różne style kinkietów, od popularnych w stylu lampy kreślarskiej, do wężyków ledowych o skupionym świetle, poprzez klimaty w stylu glamour i kryształki.
Cechą prezentowanych lamp będzie możliwość skierowania światła w różne strony, co umożliwia ich używanie bez przeszkadzania drugiej osobie.


Corsa

Corsa

1.352 złKup teraz
Digit

Digit

1.301 złKup teraz
Enna Square Switched

Enna Square Switched

Lampa Enna Square Switched wyposażona jest we wbudowany wyłącznik. W przypadku, gdy mamy już instalację umożliwiającą wyłączanie lamp przy łóżku, możemy zastosować wersję tej oprawy bez wyłącznika.
772 złKup teraz
Fosso

Fosso

913 zł Kup 
Fosso Switched

Fosso Switched

Kinkiet do sypialni Fosso z wyłącznikeim.
952 złKup teraz
Napoli LED

Napoli LED

Kinkiet Napoli LED przeznaczony do sypialni. Baza występuje w jednym kolorze, do wyboru mamy owalne abażurki w różnych kolorach.
958 złKup teraz
Park Lane Grande LED

Park Lane Grande LED

Kinkiet do sypialnie Park Lane Grande z wężykiem LED, umożliwiającym skierowanie strumienia światła . Dwa włączniki umożliwiają niezależne włączanie abażurka lub wężyka.
1.352 złKup teraz
Ravello LED

Ravello LED

Kinkiet do sypialni Ravello, do wyboru kolor bazy oraz kolor abażura.
1.397 złKup teraz
Sala LED

Sala LED

1.234 zł Kup 
Tosca

Tosca

1.284 złKup teraz
Artemide Tolomeo Micro Aluminium

Artemide Tolomeo Micro Aluminium

Artemide Tolomeo Micro - bardzo uniwersalny wzór lampy, który w prezentowanej wersji sprawdzi się przy łóżku, jako lampka nocna do czytania. Dzięki aluminiowemu klosikowi światło jest skupione jedynie w obszarze jednej osoby, nie...
827 zł  711 zł
Rabat: 116 zł 
 Kup 
Axo Light Voluptas Arm Wall

Axo Light Voluptas Arm Wall

Axo Light Voluptas Arm - kinkiet LED. Kinkiet przeznaczony do montowania przy łóżku, jako kinkiet do czytania. Wymaga zastosowania dodatkowego zasilacza prądowego. Lampa posiada zamontowane diody LED jako źródło światła.
735 zł Kup 
Axo Light Voluptas Switch Wall

Axo Light Voluptas Switch Wall

Kinkiet przeznaczony do montowania przy łóżku, jako kinkiet do czytania. Axo Light Voluptas Switch - posiada zainstalowany zasilacz oraz włącznik w podstawie lampy. Jest to kinkiet LED, ponieważ posiada zamontowane diody LED jako źródło...
1.083 zł Kup 

wabusiness template