Lampy ogrodowe

Seria lamp ogrodowych, które możemy wykorzystać do upiększenia swoich ogrodów. Kategoria ta będzie prezentować zarówno lampy, które możemy przenosić w różne miejsca, ale także np. reflektorki do podświetlania roślin, słupki oświetleniowe do zastosowania przy ścieżkach czy na podjazdach. jako element oświetlenia zewnętrznego

Oferta lamp ogrodowych obejmuje zarówno oprawy wiszące jak i naścienne, przy czym pamiętajmy, iż w każdej z lamp, gdzie mamy możliwość zastosowania żarówki na trzonek E27, możemy zastosować energooszczędne żarówki w technologii LED, dzięki czemu oświetlenie ogrodu nie będzie obciążało naszego budżetu.Eglo Lorena

Eglo Lorena

Przenośna lampa Lorena z Eglo. Konstrukcja ze stali galwanizowanej w kolorze antycznego brązu. Oprawka do żarówki na duży gwint E27 umożliwia zastosowanie żarówek ledowych.
1.099 zł Kup 
Eglo Lorena 1

Eglo Lorena 1

Przenośna lampa Lorena z Eglo. Małą wersja lampy ogrodowej, uzupełnienie do modelu 89173. Konstrukcja ze stali galwanizowanej w kolorze antycznego brązu. Oprawka do żarówki na duży gwint E27 umożliwia zastosowanie żarówek ledowych.
399 zł Kup 
Eglo Terrico

Eglo Terrico

Mała lampa ogrodowa Terrico z Eglo. Konstrukcja ze stali galwanizowanej w kolorze czarnym. Oprawka do żarówki na duży gwint E27 umożliwia zastosowanie żarówek ledowych.
299 zł Kup 
Eglo Terrico L

Eglo Terrico L

Największa z serii Terrico lampa ogrodowa. Produkcja firmy Eglo. Konstrukcja ze stali galwanizowanej w kolorze czarnym. Oprawka do żarówki na duży gwint E27 umożliwia zastosowanie żarówek ledowych.
369 zł Kup 
Eglo Terrico M

Eglo Terrico M

Średnia lampa ogrodowa Terrico z Eglo. Konstrukcja ze stali w kolorze czarnym. Oprawka do żarówki na duży gwint E27 umożliwia zastosowanie żarówek ledowych.
349 zł Kup 
Eglo Ferroterra

Eglo Ferroterra

Lampa ogrodowa Ferroterra. Produkcja firmy Eglo. Konstrukcja ze stali galwanizowanej w kolorze czarnym, przecieranym. Oprawka do żarówki na duży gwint E27 umożliwia zastosowanie żarówek ledowych.
876 zł Kup 
Eglo Terreno

Eglo Terreno

Lampa ogrodowa Terreno, będąca zarówno lampą jak i ogrodową rzeźbą.. Produkcja firmy Eglo. Konstrukcja ze stali galwanizowanej w kolorze czarnym, przecieranym. Oprawka do żarówki na duży gwint E27 umożliwia zastosowanie żarówek ledowych.
1.399 zł Kup 
Italux Vermont

Italux Vermont

Lampa ścienna z serii Italux- Vermont. Wykonana z aluminium - kolor czarno / zielony.
163 zł Kup 
Italux Vermont 105

Italux Vermont 105

Latarenka ogrodowa z Italux- Vermont o wysokości 105 cm. Lampa wykonana z aluminium - kolor czarno / zielony. Możliwość zastosowania żarówek LED jako źródeł światła.
256 zł Kup 
Italux Vermont 75

Italux Vermont 75

Niska latarenka ogrodowa z Italux- Vermont o wysokości 75 cm. Lampa wykonana z aluminium - kolor czarno / zielony.
147 zł Kup 
Italux Vermont zwis

Italux Vermont zwis

Lampa wisząca - ogrodowa - z serii Italux- Vermont. Wykonana z aluminium - kolor czarno / zielony.
237 zł Kup 
Redlux Cloud

Redlux Cloud

Lampa ogrodowa w formie świetlnego kamienia. Lampa Cloud z Redlux wykonana z tworzywa termoplastycznego. Dołączony kabel zasilający o długości 170 cm. Źródło światła to żarówka na trzonek E27, preferowana ledowa.
819 zł  573 zł
Rabat: 246 zł 
 Kup 
Redlux Babymoon 38

Redlux Babymoon 38

Lampa Babymoon z Redlux o średnicy 38 cm. Może być zastosowana jako lampa wisząca, lub jako lampa stojąca na ziemi. Przeznaczona do zastosowania w ogrodach lub na tarasach.
749 zł  524 zł
Rabat: 225 zł 
 Kup 
Redlux Babymoon 56

Redlux Babymoon 56

Lampa Babymoon z Redlux o średnicy 56 cm. W zestawie przewód zasilający o długości 170 cm. Może być zastosowana jako lampa wisząca, lub jako lampa stojąca na ziemi. Przeznaczona do zastosowania w ogrodach lub na tarasach.
1.142 zł  799 zł
Rabat: 343 zł 
 Kup 

wabusiness template