Oświetlenie szynowe

Oświetlenie szynowe jest to bardzo popularne rozwiązanie, znajdujące zastosowanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Wysoka funkcjonalność i walory użytkowe systemów oświetlenia montowanego na szynie polegają na wygodnym rozmieszczeniu lamp i reflektorków. Ich dodatkową zaletą jest możliwość dostosowania oświetlenia do własnych potrzeb. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie doświetlić praktycznie każde wnętrze. Możliwość zastosowania nowoczesnego systemu szynowego z reflektorami LED z pewnością ucieszy osoby, które cenią sobie energooszczędność, wygodę i funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny. Polecamy rozwiązania oparte o oświetlenie szynowe wszędzie tam, gdzie lampy tradycyjne nie umożliwiają nam dostatecznego oświetlenia powierzchni oraz w miejsca, gdzie ilość potrzebnego światła może być niewystarczająca, przy zastosowaniu podstawowych rozwiazań.


Oświetlenie szynowe - nowoczesne i elastyczne

Szynowe systemy oświetleniowe umożliwiają wygodną zmianę położenia lamp. Oświetlenie wewnętrzne tego typu pozwala również na dodanie lub przesunięcie źródła światła w celu doświetlenia pożądanego miejsca. Dzięki temu, możliwe jest uzyskanie ciekawych i estetycznych efektów świetlnych. Reflektory szynowe doskonale sprawdzą się jako elementy oświetlenia domowego oraz biurowego. System szynowy pasuje do każdego pomieszczenia, zarówno tego o klasycznym, jak i nowoczesnym designie. W sklepie internetowym strefalamp.pl, oraz w naszych punktach stacjonarnych znajdą Państwo szeroki wybór modnych i nowoczesnych lamp szynowych LED oraz klasycznych. Pomogą one stworzyć niepowtarzalne aranżacje świetlne, które dodadzą uroku każdemu wnętrzu.

Zalety oświetlenia szynowego

Oświetlenie na szynie ma wiele zastosowań. Sprawdzi się w domach, biurach i sklepach. Zaletą jest to, że można w nim zastosować dowolne żarówki. Na przykład lampy LED sprawią, że aranżacja świetlna będzie nie tylko zjawiskowa, ale również przyjazna dla środowiska. Reflektory na szynie można wykorzystać między innymi w:

  • kuchni - do doświetlenia blatów roboczych;
  • pomieszczeniach ze skośnym sufitem;
  • sklepach - na powierzchniach wystawowych i w witrynach;
  • galeriach - do oświetlenia obrazów lub fotografii.

Oświetlenie szynowe nie musi składać się tylko z reflektorków. Na szynie możemy zawiesić również lampy wiszące (pod warunkiem, że ich waga to maksymalnie 2kg). Mamy wtedy możliwość przesuwania ich wzdłuż szyny i umieszczenia dokładnie tam, gdzie są w danej chwili potrzebne.

Oświetlenie szynowe w atrakcyjnej cenie - gdzie kupić?

Nasz sklep z lampami stanowi gwarancję produktu od znanych i sprawdzonych producentów. Oferowane przez nas lampy stanowią połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. W przypadku oświetlenia w systemie szynowym należy pamiętać, że jego niezbędną część stanowi odpowiednio dostosowany osprzęt. Jego elementy również odnajdą Państwo w naszym sklepie online oraz stacjonarnie. Oferujemy zarówno szynoprzewody 3 fazowe do montażu na suficie, jak również wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak:

  • złączki zasilające,
  • łączniki,
  • zawiesia.

Posiadamy również wiele modeli reflektorków do szyn trójfazowych, zarówno na tradycyjne - wymienne żarówki led, jak również reflektorki 3f ze zintegrowanym źródłem światła. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie, gdzie na żywo można obejrzeć wiele modeli lamp na szynę.

Koszyk