Oświetlenie szynowe

Oświetlenie szynowe to aktualnie bardzo popularne rozwiązanie, znajdujące zastosowanie zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i komercyjnych. Wysoka funkcjonalność i walory użytkowe systemów oświetlenia montowanego na szynie polegają na wygodnym rozmieszczeniu lamp i reflektorków. Samodzielnie możemy zmieniać miejsce podłaczenia lampy, czyli jej położenie na szynoprzewodzie. Samodzielnie też możemy dodawać lub usuwać lampy z szyn. Przy zastosowaniu szyn trójfazowych, możemy stworzyć trzy niezależnie od siebie działające obwody i włączać te lampy, które aktualnie są nam potrzebne. Ich dodatkową zaletą jest możliwość dostosowania oświetlenia do własnych potrzeb.

Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie doświetlić praktycznie każde wnętrze. Możliwość zastosowania nowoczesnego systemu szynowego z reflektorami LED z pewnością ucieszy osoby, które cenią sobie energooszczędność, wygodę i funkcjonalność, przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnej ceny. Polecamy rozwiązania oparte o oświetlenie szynowe wszędzie tam, gdzie lampy tradycyjne nie umożliwiają nam dostatecznego oświetlenia powierzchni oraz w miejsca, gdzie ilość potrzebnego światła może być niewystarczająca, przy zastosowaniu podstawowych rozwiązań.

Reflektor 2000 P20 Track biały wyprzedażReflektor 2000 P20 Track biały wyprzedaż
Sale

Reflektor 2000 P20 Track biały wyprzedaż

402.00 zł
 299.00 zł

Oświetlenie szynowe - nowoczesne i elastyczne

Szynowe systemy oświetleniowe umożliwiają wygodną zmianę położenia lamp. Oświetlenie wewnętrzne tego typu pozwala również na dodanie lub przesunięcie źródła światła w celu doświetlenia pożądanego miejsca. Dzięki temu, możliwe jest uzyskanie ciekawych i estetycznych efektów świetlnych. Reflektory szynowe doskonale sprawdzą się jako elementy oświetlenia domowego oraz biurowego. System szynowy pasuje do każdego pomieszczenia, zarówno tego o klasycznym, jak i nowoczesnym designie. W sklepie internetowym strefalamp.pl, oraz w naszych punktach stacjonarnych znajdą Państwo szeroki wybór modnych i nowoczesnych lamp szynowych LED oraz klasycznych. Pomogą one stworzyć niepowtarzalne aranżacje świetlne, które dodadzą uroku każdemu wnętrzu.

Zalety oświetlenia szynowego

Oświetlenie tego typu ma wiele uniwersalnych zastosowań. Sprawdzi się w domach, biurach i sklepach. Przykładowo użycie lamp LED sprawi, że aranżacja świetlna będzie nie tylko zjawiskowa, ale również przyjazna dla środowiska i energooszczędna.

Oświetlenie szynowe można wykorzystać między innymi w:

  • kuchni - do doświetlenia blatów roboczych;
  • pomieszczeniach ze skośnym sufitem;
  • sklepach - na powierzchniach wystawowych i w witrynach;
  • galeriach - do oświetlenia obrazów lub fotografii.

Oświetlenie szynowe nie musi składać się tylko z reflektorków. Na szynie możemy zawiesić również lampy wiszące (pod warunkiem, że ich waga to maksymalnie 2kg). Mamy wtedy możliwość przesuwania ich wzdłuż szyny i umieszczenia dokładnie tam, gdzie są w danej chwili potrzebne.

Oświetlenie szynowe w atrakcyjnej cenie - gdzie kupić?

Nasz sklep z lampami stanowi gwarancję produktu od znanych i sprawdzonych producentów. Oferowane przez nas lampy stanowią połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. W przypadku oświetlenia w systemie szynowym należy pamiętać, że jego niezbędną część stanowi odpowiednio dostosowany osprzęt. Jego elementy również odnajdą Państwo w naszym sklepie online oraz stacjonarnie. Oferujemy zarówno szynoprzewody 3 fazowe do montażu na suficie, jak również wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak:

  • złączki zasilające,
  • łączniki,
  • zawiesia.

Posiadamy również wiele modeli reflektorków do szyn trójfazowych, zarówno na tradycyjne - wymienne żarówki led, jak również reflektorki 3f ze zintegrowanym źródłem światła. Zapraszamy do naszych sklepów stacjonarnych w Warszawie, gdzie na żywo można obejrzeć wiele modeli lamp na szynę.


Tagi : oświetlenie szynowe.

Koszyk