Szynoprzewody magnetyczne system 48v

Polecane
Szynoprzewody magnetyczne - Jakie są możliwości aranżacyjne?

Dodatkowe złączki typu L umożliwiają stworzenie systemu oświetlenia magnetycznego w formie kwadratu, prostokąta, czy też dwóch prostych linii złączonych pod kątem prostym.

Czy magnetyczne oświetlenie szynowe jest bezpieczne?

System oświetlenia magnetycznego 48v jest bezpieczny w przypadku dotknięcia wewnętrznych przewodów zasilających. Stąd możliwość umieszczenia jego także na ścianie, gdzie może znaleźć się w zasięgu ręki np. dziecka. Szyny do montażu w ścianie są takie same, jak te w wersji natynkowej, montowane na suficie. I cały osprzęt, akcesoria do szynoprzewodów magnetycznych, są identyczne.

Jaki jest sposób montażu szyn magnetycznych?

Do szyn wkładamy specjalnie skonstruowane lampy magnetyczne. Niezależnie od tego, czy mamy wersję natynkową czy wpuszczaną szyn, lampy są zawsze takie same a ich konstrukcja umożliwia łatwy montaż. Dodatkowo od grudnia 2022 roku posiadamy w ofercie modele lamp z możliwością sterowania za pomocą pilota i/lub telefonu. Do poprawnego działania nie jest wymagana sieć WiFi (jest potrzebna na moment konfiguracji systemu).

Możemy jednoznacznie stwierdzić, że oświetlenie szynowe tego typu jest eleganckie, łatwe w montażu i użytkowaniu. Łatwy sposób montażu, różnorodne punkty świetlne, bezpieczne napięcie zasilania - to elastyczne rozwiązanie oświetlenia do Twojego domu.

System magnetyczny oświetlenia led

Polecamy do zastosowań w mieszkaniu lub domu. W biurze, w hotelu lub restauracji. Generalnie wszędzie, gdzie estetyka, prosty i minimalistyczny design są w cenie.

Koszyk