Sergio Zuma Line

Polecane
Gdzie zobaczę Zuma Sergio?

Lampy z tej serii prezentujemy na żywo w naszych salonach z oświetleniem w Warszawie. Mamy pokazane różne modele (oczywiście nie wszystkie). Na ich podstawie można przekonać się o dobrej jakości produktu, oraz sprawdzić wygląd i wielkość.

Lampy Sergio Zuma polecamy do salonów i jadalni.

seria składa się zarówno z plafonów - które doskonale sprawdzą się w salonach, jak również lamp wiszących, które doskonale zaprezentują się nad stołem w jadalni. Mniejsze lampy możemy powiesić nad barkiem, czy nawet wzdłuż lustra. Dopełnieniem serii są kinkiety, które mają kilka form.

Zuma Line Sergio to połączenie szkła i metalu.

Często dostajemy pytania od naszych klientów, z czego zrobione są te lampy. Otóż ozdobne pręty, które są przezroczyste, wykonane są ze szkła. Nie będzie więc problemu z ich oczyszczeniem z kurzu - wystarczy mocno spryskać płynem do mycia szyb, i kurz powinien sam spłynąć z lampy. Należy oczywiście pamiętać, aby lampa nie była podłączona w tym momencie do zasilania.

Metalowy stelaż pokryty jest warstwą chromu lub farby w kolorze matowego złota.

Ile światła da nam lampa Sergio?

Zaletą tej lampy jest fakt, że szklane pręty są przezroczyste, nie stanowią one bariery przy rozchodzeniu się światła. Po drugie mamy możliwość samodzielnie dobrania mocy zastosowanych żarówek. Można więc uzyskać dużą ilość światła. Pamiętajmy, że w plafonach i lampach wiszących wszystkie żarówki włączają się jednocześnie.

Koszyk