Reflektory led

Od-Do

Reflektor led czy na wymienną żarówkę?

Odpowiadając na tak zadane pytanie, osobiście wybralibyśmy reflektory led z wbudowanym modułem led? Z czego wynika nasza taka odpowiedź?

Po pierwsze, moduły led w takich lampach są zdecydowanie trwalsze, niż wymienne żarówki. Jest to uwarunkowane tym, że reflektor led posiada oddzielnie zainstalowany moduł, a oddzielnie zasilacz, który nim steruje. W żarówce wymiennej to wszystko jest "upchane" na bardzo małej powierzchni. Brak separacji i wzajemne nagrzewanie się elementów prowadzi do ich szybkiego zużycia.

Po drugie reflektor led będzie dawał zdecydowanie więcej światła, niż żarówka. Dotyczy to wszelkich lamp opartych na trzonku GU10. Tam maksymalna moc żarówki to 10W - i przy takiej mocy częstotliwość awarii wymiennej żarówki będzie bardzo duża.

Po trzecie, dobre moduły led, w które wyposażane są reflektory led, mają współczynnik oddawania barw CRI na poziomie > 90. Zakup żarówki wymiennej o takich parametrach, bezie problematyczny. 

Reflektory led w ofercie Strefalamp.pl

W naszym sklepie kierujemy się zasadą, że najważniejsze jest zadowolenie klienta, płynące z zakupu produktu dobrej jakości. Dlatego nasza oferta nie zawiera setek pozycji, a jedynie wyselekcjonowane lampy z kolekcji różnych firm.

Sami również staramy się produkować lampy, które są aktualnie najbardziej poszukiwane, posiadające odpowiednią jakość. Z tego powodu oferta reflektorów led jest tak nieduża. Jednak różnorodność lamp jest na tyle wysoka, że z pewnością zadowoli wielu z Państwa. Dodatkowo ograniczona ilość umożliwia sprawne podjęcie decyzji zakupowej.

Koszyk