Lampy skandynawskieItalux Britta BK

Italux Britta BK

Lampa wisząca Britta w kolorze czarnym z firmy Italux. Ozdobny element górny w kolorze jasnego drewna. Typowy styl skandynawski lampy, w kolekcji także zwis w kolorze białym.
342 zł Kup 
Italux Britta W

Italux Britta W

Lampa wisząca Britta w kolorze białym z firmy Italux. Ozdobny element górny w kolorze jasnego drewna. Typowy styl skandynawski lampy, w kolekcji także zwis w kolorze czarnym.
288 zł Kup 
Italux Kermio

Italux Kermio

Kinkiet z serii Kermio marki Italux. Styl skandynawski, industrialny, retro - w każdym z nich ta lampa odnajdzie się doskonale.
193 zł Kup 
Italux Kermio 1M

Italux Kermio 1M

Lampa wisząca z serii Kermio marki Italux. Styl skandynawski, industrialny, retro - w każdym z nich ta lampa odnajdzie się doskonale.
182 zł Kup 
Italux Khaleo

Italux Khaleo

Lampa wisząca Khaleo z Italux. Lampa może być łączona w kompozycje z innymi produktami Italux, np Ophelia, Quesmo, Lusty. Typowy styl skandynawski lampy.
156 złKup teraz
Italux Lusty

Italux Lusty

Lampa wisząca Lusty z Italux. Występuje w 3 wersjach kolorystycznych. Ozdobny element górny w kolorze miedzi lub chromowany. Typowy styl skandynawski lampy. W kolekcji także inne lampy w tej samej kolorystyce.
179 złKup teraz
Italux Ophelia

Italux Ophelia

Lampa wisząca Ophelia Italux, występująca w różnych kolorach. Ozdobny element górny w kolorze miedzi lub chromu. Typowy styl skandynawski lampy.
186 złKup teraz
Italux Quesmo

Italux Quesmo

Lampa wisząca Quesmo z firmy Italux. Ozdobny element górny w kolorze miedzi lub chromu. Najmniejsza z lamp tego typu w ofercie Italux. Ponieważ w serii z charakterystycznym miedzianym zakończeniem występują aż cztery różne formy, możemy...
131 złKup teraz

wabusiness template