Żarówki ledowe

Od-Do

Nowoczesne i wytrzymałe żarówki LED

Żarówki LED cieszą się coraz większą popularnością wśród mieszkańców naszego kraju. Wybierane są do domów, a także do biur oraz innych miejsc pracy. Obserwując tę tendencję wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i przedstawiamy asortyment żarówek LED, jako uzupełnienie naszej oferty produktów oświetleniowych. Pasują do oferowanych przez nasz sklep lamp, a ponadto pozwalają zmienić te, które już znajdują się w Państwa domach w wersje energooszczędne. Dla niewtajemniczonych w kodyfikację opisujemy poniżej rodzaje popularnych trzonków żarówek LED:

  • E27 - trzonek do najbardziej popularnych żarówek LED - czyli na "duży gwint",
  • E14 - trzonek do żarówek LED do żyrandoli i kinkietów - czyli na "mały gwint",
  • G9 - żarówki małe do nowoczesnych lamp, w formie kapsułki,
  • G53 - do wszystkich lamp, gdzie stosowane były żarówki AR111 lub QR111 na 12V,
  • GU10 - to trzonek opisujący popularne żarówki LED w formie reflektorów - na napięcie zasilania 230V.

Najpopularniejsze, białe żarówki LED E27 230V z powodzeniem zastąpią klasyczne żarówki dając optymalną ilość światła w pomieszczeniu. Stosowanie diod niesie ze sobą wiele korzyści, dlatego ich popularność wciąż rośnie i znajdują one zastosowanie w coraz większej ilości pomieszczeń.

Żarówki LED dla dbających o środowisko

Żarówki LED E27 oraz inne to przyjazne środowisku źródło światła. Są energooszczędne, podczas ich produkcji nie wykorzystuje się toksycznych substancji, a dodatkowo pozwalają na oszczędność pieniędzy. Oświetlenie LED to najlepszy wybór dla osób, którym ekologia oraz los naszej planety nie są obojętne.

Gdzie kupić żarówki LED oraz eleganckie lampy?

Nasz sklep z lampami online to szeroki wybór najlepszych produktów oświetleniowych. W ofercie można znaleźć eleganckie i stylowe lampy wewnętrzne i zewnętrzne, a także żarówki LED. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, dzięki czemu mamy pewność, że oferujemy naszym klientom to, co najlepsze. Zapraszamy do zakupów, gwarantujemy doskonałe artykuły oświetleniowe w atrakcyjnych cenach.

Koszyk