Lampy wpuszczane LED

Oprawy wpuszczane LED zyskują coraz większą popularność i częściej pojawiają się nie tylko w domach, ale również w przestrzeniach publicznych. W fakcie tym nie ma nic zaskakującego, gdyż lampy wpuszczane LED mają wiele zastosowań oraz umożliwiają projektowanie coraz ciekawszych rozwiązań oświetleniowych. Ich możliwości z pewnością docenią klienci ze smykałką do aranżacji wnętrz - takie lampy pomogą uwypuklić atuty pomieszczenia, podczas gdy same pozostaną niemalże niewidoczne. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym oraz w warszawskich salonach, gdzie zebraliśmy najlepsze lampy wpuszczane LED. Ich nowoczesny design oraz atrakcyjne ceny z pewnością zachwycą każdego.


Nowoczesne sufitowe lampy wpuszczane LED

Nasz sklep z lampami to bogaty wybór specjalnie wyselekcjonowanych, najlepszych modeli. Współpracujemy wyłącznie ze znanymi producentami, dzięki czemu mamy pewność, że w naszej ofercie znajdują się produkty wysokiej klasy, które spełnią nawet najwyższe oczekiwania klienta. Nasze oprawy wpuszczane LED z pewnością pomogą stworzyć wiele niepowtarzalnych i zapadających w pamięć aranżacji świetlnych, zarówno w przestrzeniach domowych, biurowych, jak i publicznych. Nasze nowoczesne lampy wpuszczane LED posiadają wiele zalet, wśród których można podkreślić:

  • ich klasyczną formę - kwadratowe i okrągłe lampy wpuszczane LED pasują do dowolnej aranżacji,
  • to, że się nie nagrzewają - dzięki czemu mogą być wpuszczane w sufit podwieszany bez najmniejszego ryzyka,
  • dużą wydajność - oświetlenie LED ma znacznie dłuższą żywotność niż klasyczne żarówki,
  • optymalną grubość - ich głębokość nie przekracza 3 centymetrów.

Polecamy oprawy wpuszczane LED o wymiarach 30 cm i więcej, które zapewnią dobre światło robocze w dowolnym pomieszczeniu. Z ich pomocą każdy jest w stanie stworzyć wyjątkową aranżację świetlną. Oświetlenie wpuszczane LED posłuży przez długie lata Warto podkreślić atuty oświetlenia LED. Nie tylko jest ono ekologiczne i sprzyja oszczędności, ale również cechuje się niezwykle długą żywotnością. Diody, charakteryzują się bardzo długim czasem użytkowania, znacznie przewyższającym czas pracy tradycyjnej żarówki. Aktualnie średni czas trwałości modułów ledowych szacuje się na 30.000-50.000 godzin pracy! Oznacza to, że decydując się na oświetlenie LED i użytkując je przez Przyjmując, że lampy wpuszczane będą użytkowane średnio 5 godzin dziennie, otrzymujemy 6000 dni czyli ponad 16 lat użytkowania.

Gdzie kupić oprawy wpuszczane LED w dobrej cenie?

Polecamy bogatą ofertę naszego sklepu online oraz salonów stacjonarnych w Warszawie. Posiadamy najlepsze lampy sufitowe wpuszczane oraz tradycyjne, na diody LED oraz zwykłe żarówki. Oferujemy również doskonałej jakości specjalistyczny osprzęt, który pomoże stworzyć perfekcyjne aranżacje świetlne. Gwarantujemy szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny.

 
 
Koszyk