AQForm Sleek 111X1 Distance lampa sufitowa

441.00 zł

Dostępność
Na magazynie - 24h
Materiał
Aluminium
Klasa szczelności
IP 20
Wysokość
6.6 cm
Szerokość
24.5 cm
Długość
16.8 cm
Ilość źródeł światła
1
Kąt świecenia
60 stopni
Typ trzonka
G53
Kolor
Zasilanie
230 V
Źródło światła w komplecie
Nie

Informacja o produkcie


Oprawa natynkowa / lampa sufitowa AQForm Sleek 111x1 Distance. Płaska lampa montowana do sufitu, w której można użyć żarówki LED. Lampa może być stosowana jako główne oświetlenie np. w holu, kuchni, łazience lub jako światło pomocnicze w salonie. Jej delikatna oraz prosta forma (typ oświetlenia basic) pozwala nam na połączenie modelu AQForm Sleek z lampami ozdobnymi nawet w stylu klasycznym. Oprawa posiada ruchomy pierścień, pozwala to na skierowanie źródła światła wg naszych potrzeb w dwóch płaszczyznach. Dzięki nowatorskiemu sposobie montażu, jest to oprawa sufitowa bez widocznych śrub.

Lampa występuje w wersji pojedynczej, podwójnej i potrójnej. Wykonana jest z aluminium w różnych kolorach wykończenia do wyboru. Lampa Sleek posiada wbudowany transformator do montażu żarówek G53 AR111 12V. Jeśli zastosujemy odpowiednie żarówki istnieje możliwość ściemniania lampy.

Design modelu Sleek jest typowo architektoniczny. Lampa polecana do montażu we wnętrzach prywatnych jak i publicznych. Świetnie sprawdza się w przestrzeniach minimalistycznych i nowoczesnych. Będzie idealna do oświetlenia np. biura lub salonu fryzjerskiego jak i innych pomieszczeń komercyjnych.

Podstawowe cechy lampy AQForm Sleek Distance:

  • solidne wykonana konstrukcja,
  • brak widocznych śrub na obudowie,
  • żarówki 12V przy zasilaniu 230V,
  • możliwość zastosowania żarówek LED,
  • możliwość ściemniania lampy,
  • wszechstronne zastosowanie.


Produkty powiązane

Klienci kupili również

Koszyk